Skip to content

Niby w jaki sposób uatrakcyjnić własne ściany w mieszkaniu?

Całkowicie puste ściany są w sumie raczej smutnym widokiem. A wcale nie jest powiedziane, że akurat to pisze internauta, który ma świra na tle urządzania wnętrz. Wiadoma sprawa: bardzo często w szczególności panie urządzają wnętrza swojego domu w taki sposób, iż najzwyczajniej kupują dużo niepotrzebnych bibelotów, w przeważającej większości tanich akcesoriów, które niby są całkiem fajne, ale co z tego, skoro niemalże zawsze jako całość nie pasują do siebie?

Zatem kiedy będziemy aranżowali wnętrza swojego domu nie przesadźmy przesadnie z ozdobami, ponieważ co za dużo to nie jest zdrowo, lecz tak czy siak w żadnym razie nie jest tak, że akurat nasze ściany powinny być całkowicie puste. Nawet fani minimalizmu powinni dokładnie zapamiętać owe słowa.
obraz Van Gogha
Autor: ErgSap
Źródło: http://www.flickr.com

Fajnymi ozdobami ściennymi są – tak naprawdę to genialne, iż mamy okazję zamieścić na ścianach obrazy, które naturalnie nie są oryginałami i falsyfikatami, lecz jednakże są niezwykłe, powodujące, że moglibyśmy sprawić, iż w akurat naszym domu będzie dużo kultury. A należy wiedzieć, iż niektóre reprodukcje są wspaniałe. Gdy nieco ponad standardowo wprawiony człowiek, lecz żaden koneser patrzy na nie strona tutaj, widzi coś fantastycznego. To tak w ogóle zastanawiające czy w istocie te malunki, w zupełności nieznane, są sporo słabsze, niźli malowidła uznanych malarzy. A gdy czytamy o zawrotnych sumach jakie ktoś dał za dzieła chociażby flamandzkich artystów, nierzadko możemy niemalże osłupieć. W rachubę wchodzą wielkie sumy pieniędzy! Zapewne osobiście takiej góry pieniędzy to ogólnie nie mamy.

papież Jan Paweł II - obraz
Autor: Beyond Forgetting
Źródło: http://www.flickr.com

Jednakże nie szkodzi, bo chociaż naturalnie nie posiadają wartości materialnej, to jednak bardzo często są aż tak śliczne, że jeżeli będziemy codziennie patrzyli na swoją ścianę, będziemy mogli obcować z prawdziwą sztuką. Fakty są takie, iż wyłącznie ta persona, która nie – dodatkowe info – ma za grosz duszy powie, że malunki we własnym domu są całkowicie beznadziejnym pomysłem. Doceniajmy prawdziwą sztukę, ponieważ sztuka sprawia, że niejako stajemy się lepszymi ludźmi.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*