Skip to content

Nastrój egzotyki w twojej łazience

Świat, który nas otacza staje się coraz bardziej modernistyczny. Posiadamy do dyspozycji najnowszej generacji telefony a także laptopy, prowadzimy auta na prąd. Lecz w dekoracji wnętrz wciąż widać, że wiele ludzi choruje na postmodernistyczną nostalgię.

Jeżeli pragniesz we własnej łazience stworzyć klimat niczym w tureckiej łaźni, jest na to sposób.
Wówczas najważniejszym elementem będzie bez wątpienia mozaika kamienna. Będzie to rozwiązanie trochę bardziej kosztowne niż zakup kafelek, jednak wspaniały efekt jest gwarantowany. Możemy wymyślić sobie dowolną kompozycję, gdyż projekty produkowane są indywidualnie. Dlatego tutaj będziemy mieli wielkie pole manewru. Mozaika kamienna idealnie odda wybrany styl orientu, który chcemy wyczarować – bizantyjski, indyjski czy arabski – po więcej wejdź na Do tego wolnostojąca, złocona wanna i nic więcej na posadce nie będzie nam potrzebne. Może poza paroma kwiatkami doniczkowymi, które stronią od słońca a także uwielbiają wilgoć.

Oczywiście, że w sieci znajdziesz pasjonujące tematy.Na omawiany temat też przeczytasz intrygujące informacje – sprawdź to I przejdź do witryny (https://www.meblemagnat.pl/lozka-drewniane-90×200)!

/J]

Przy tak wykonanej podłodze, pozostaje nam jedynie położyć płytki ścienne, właściwie dopasowane do mozaiki. Jeżeli wybraliśmy kolorowy wzór na posadce, powierzchnie ścian lepiej będzie pokryć jednolitym kolorem, żeby uniknąć kiczu. Konieczne jednak będzie powieszenie jakiegoś interesującego malunku, w złoconej ramie. Dzięki temu, nasze płytki ścienne będą właściwie zaakcentowane – . Pamiętajmy także o zwierciadle, które w orientalnej stylizacji pełni bardzo ważną rolę. Dodatkowo, przy typowaniu mebli, możemy postawić na ciemne drewno, które wtopi się w tło.
tableau - mieszkanie
Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Aranżacja łazienki od początku to całkiem dobra zabawa, jeśli tylko orientujemy się, w którejj stylistyce pragniemy ją przeprowadzić.

Współcześnie do łask powrócił styl orientalny, pełen przepychu, który jest niezwykle chętnie stosowany przez młodych ludzi. Jeżeli pragniesz wykorzystać go w swej łazience, koniecznie zainwestuj w mozaikę kamienna na posadzkę.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*