Skip to content

Na co zwracać uwagę wybierając producenta wanien z hydromasażem?

Nie ma to jak długa kąpiel po trudnych godzinach pracy – bez względu na to czy siedzimy osiem godzin w biurze, czy przez cały dzień biegaliśmy między klientami w pubie – relaks każdemu się należy. Jeżeli i ty uwielbiasz odprężające kąpiele, wanny z hydromasażem są dla ciebie pierwszorzędnym wyborem. Zanim jednak zdecydujesz się na kupno jednej z nich, powinieneś mieć świadomość, czym kierować się poszukując odpowiedniego producenta.

Hydromasaż z chromoterapią
Autor: Excellent SA
Źródło: Excellent SA
Po pierwsze producenci oferują różne warianty masaży, a pierwszym z nich jest wyjątkowo popularny masaż wodny. W wannie umieszczone są dysze, z których płynie woda pod ciśnieniem – dysze zazwyczaj umiejscowione są na plecach, pod stopami i po bokach wanny. Dobrze jest wybierać takie rodzaje wanien, jakie dają możliwość swobodnego ustawiania dysz, by można było swobodnie wykierować strumień wody.

Jeśli opublikowane tu informacje są dla Ciebie zajmujące, kliknij tu, gdyż w danym serwisie (http://swiat-sprzatania.pl/chemia-do-toalet-lazienek) również przeczytasz coś ciekawego.

Drugi wariant masażu to masaż powietrzny, polegający na tym, że z dysz uwalnia się sprężone powietrze.

Trzecim typem zaś jest masaż wodno-powietrzny, łączący dwa wcześniejsze sposoby masażu. Jego bezsprzeczną zaletą jest nieomalże stuprocentowe natężenie siły masowania. Można również włączać albo wyłączać jeden z systemów, ciesząc się rezultatami działania tylko powietrza czy wody.

Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na męczące Cię pytania związane z tą kwestią, to kliknij tutaj i zobacz – na pewno Cię to zaciekawi!

Drugim elementem, na jaki musimy zwrócić uwagę oglądając wanny z hydromasażem jest sposób sterowania wanną. Producent zazwyczaj montuje sterowanie pneumatyczne, inaczej nazywane ręcznym. Wystarczy, aby użytkownik nacisnął guzik, a cały system masażu zostanie uruchomiony. Sterowanie elektroniczne z kolei zapewnia znacznie więcej możliwości, jednakże należy też liczyć się z o wiele poważniejszymi kosztami – klik!.

Z elektroniką wiąże się między innymi programowanie temperatury czy ustawienie długości czasu kąpieli, co dodatkowo udoskonala komfort kąpieli i pozwala cieszyć się przyjemnym czasem. Poszukując producenta dowiedz się jeszcze czy zapewnia on serwis oraz gwarancję, na podstawie której możliwa jest reperacja usterek, jeśli takie się pojawią. Gdy masz przestronniejszą łazienkę, wanny z hydromasażem będą idealnym elementem jej wyposażenia. Nie podejmuj nieprzemyślanych decyzji, gdyż kupujesz ją na lata, zatem musi być źródłem twojego zadowolenia.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*