Skip to content

Motywy ścienne w mieszkaniu – oryginalne i na czasie

O ile wydaje ci się, że obraz to jedyny odpowiedni gatunek dekoracji ścian, jaki powoduje, że środek nabiera misternego, a równocześnie śmiałego charakteru, jesteś w błędzie. Teraz nadchodzi epoka obrazów drukowanych na płótnie w roli kluczowej ozdoby pomieszczeń. Ultranowoczesne, przemysłowe aranżacje, czy też na odwrót, doskonałe, eleganckie wnętrza zyskają wiele, gdy udekoruje się je obrazami drukowanymi na płótnie w fantazyjne różne wzory.

Tapeta

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Powieszenie na ścianie obrazu drukowanego na płótnie, to wspaniały fortel na to, żeby wpisać do ozdoby wiadomego środka pierwiastek własnych zamiłowań. W dodatku, przy pomocy tego gatunku dekoracji ścian, możesz na przykład nadać stonowanemu miejscu nowatorskiego charakteru, albo złagodzić wrzaskliwą aranżację.

Wbrew pozorom, obraz drukowany na płótnie, na ścianie nie powinien dorównywać obrazkowi przedstawiającego bajkowego śmiałka.

Myślisz, że ten artykuł jest godny polecenia? Jeżeli tak, to bez wątpienia zainteresuje Cię także ta rekomendowana oferta, ponieważ odnosi się do podobnej problematyki.

Dzięki temu, owego typu ozdoba ściany testuje się w jakimkolwiek stylu aranżacji. Najnowocześniejsze, industrialne aranżacje, czy także klasyczne, gustowne wnętrza zdobędą dużo, kiedy ozdobi się je obrazami drukowanymi na płótnie w abstrakcyjne, względnie geometryczne wzorki, albo dziełami poważanych na całym świecie artystów z krajowej szkoły plakatu. Obecne plakaty kinematograficzne pasują raczej do każdej stylistyki.

Poetyczne aranżacje, lub wnętrza w stylu glamour, ustanowią wspaniałe tło dla obrazów drukowanych na płótnie stylizowanych na plakaty z lat dwudziestych, lub odtwarzających stare ryciny lub grafiki. Obraz drukowany na płótnie przede wszystkim winien realizować miejsce, być dodatkiem zwartym stylistycznie z pozostałością wnętrza, bądź elementem kontrastowym. Jeżeli w twoim salonie panują głębokie kolory, zdecyduj się na jednokolorowy obraz, na przykład z typografią. Z kolei minimalistyczne wnętrze, należałoby przełamać głębokimi formami i kolorami. Jeden, albo dwa obrazy drukowane na płótnie w pokoju wystarczą w zupełności, niemniej jeśli gra w tobie artystyczna dusza, możesz wykleić obrazami pełną ścianę. Więcej na temat ozdób ściennych znajdziesz tu: demur.pl

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*