Skip to content

Modne sposoby na elegancką dekorację ścian

W większości naszych mieszkań ściany są jedynie jednym z elementów konstrukcyjnych, na których podtrzymywane są stropy. Niewielkim szaleństwem, na które sobie pozwalamy jest malowanie ścian jakimś kolorem. I na tym zwykle kończymy temat dekoracji ścian. A przecież są to miejsca, które prowokują mnóstwo opcji. Ci spośród nas, którzy fascynują się aranżacją wnętrz albo zajmują się takimi sprawami zawodowo, zdają sobie z tego sprawę, że ściany mogą stanowić nieoceniony element do dekoracji całego mieszkania.

Sypialnia - kolekcja CLASSIC

Źródło: www.vox.pl
Jest dużo sposobów na to, aby odmienić wygląd naszych ścian.

Poszukujesz ekstra treści, by rozszerzyć swoją wiedzę na ów temat? Zachęcamy do kolejnego tekstu. Znajdziesz go na portalu (www.dekordia.pl/produkty/lista-kategoria-plytki/lista-producent-domino) pod linkiem.

Zacznijmy od tych najbardziej rozpowszechnionych, a więc od gry kolorami. Zwykle ściany w naszych mieszkaniach są pokryte jednym kolorem. Ale możemy osiągnąć niesamowity rezultat, jeśli zastosujemy tych kolorów parę. Mogą one harmonizować ze sobą, wtedy osiągniemy efekt cieniowania. Możemy też dobrać kontrastujące ze sobą odcienie, które bardzo ożywią nasze wnętrze.

Nierzadko nasze ściany zdobią reprodukcje obrazów (zobacz koniecznie Obrazy to świetna propozycja dla osób, którzy kochają sztukę,a których jednak nie stać na kupno oryginałów. Tego typu aranżacja pasuje do tradycyjnych wnętrz, a także tych, zaaranżowanych w stylu art decor lub do wnętrz w stylu barokowym. Jesteśmy w stanie także przeznaczyć jedno pomieszczenie, na przykład gabinet i stworzyć tam naszą małą galerię sztuki.

Dobrze sprawdzą się także wydruki artystyczne (dowiedz się więcej na tej stronie). To ciekawa opcja ozdoby naszych ścian też w pozostałych pomieszczeniach. Pamiętajmy, że kuchnia czy łazienka ( producenci umywalek ) to również istotne wnętrza, o których musimy pamiętać podczas dekorowania całego pomieszczenia.Jeżeli bardziej cenimy sobie relacje w naszej rodzinie od historii malarstwa, można ozdobić nasze ściany pamiątkowymi fotografiami. W szczególny sposób warto wyeksponować te bardzo stare, które mają niepowtarzalny urok. Warto umieścić je w ramach z drewna, które podkreślą ich piękno. Można także ułożyć zdjęcia w jakiejś formie, na przykład koła. Tak udekorowana ściana będzie nam napominać o naszych przodkach i może być nie lada atrakcją dla przychodzących do nas znajomych.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*