Skip to content

Metody na upiększenie domu

Rodzice powinni starać się zaciekawić swe dzieci otaczającym je światem, a nawet – w miarę własnych możliwości – tłumaczyć jak świat funkcjonuje. Metod na dokonanie owych rodzicielskich obowiązków jest niemało. Z małym dzieckiem starczy wybrać się na spacerek i w trakcie niego tłumaczyć – mogłoby się wydawać – proste rzeczy w taki sposób, aby dziecko z jednej strony zrozumiało, z drugiej żeby nie zanudzić naszego malucha.

Pokój dziecka, fototapeta kosmos

Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl
Naturalnie czasami jest to zadanie prostsze a czasami niełatwe. Względnie łatwo będzie wytłumaczyć zasadę działania żarówki czy dowieść że ziemia się obraca. Gdy już nasz Krzysiu się czymś bardzo zaciekawi prawdopodobnie zada nam zapytanie na które odpowiedź nie będzie już taka prosta, dla przykładu – „tato, a jak wygląda galaktyka?”

Oczywiście pokażemy wówczas właściwe zdjęcia z serwisów popularno-naukowych. Gdyby jednak naszemu potomkowi przypadkowo spodobał się ten w swojej prostocie śliczny widok, można zafundować do jego pokoju widoczek na galaktykę w formie fototapety kosmos.

Poza walorem edukacyjnym jest to doskonały sposób na dekorację.

Jak uważasz? Czy opisywany temat jest interesujący? Jeżeli tak, to w odniesieniu do przedstawianego problemu poznaj szczegóły (https://creoconcept.pl/) tutaj.

Co więcej nasze dziecko będzie mogło zabłysnąć erudycją w tym temacie. Mało tego, zdjęcia kosmosu mogą mieć działanie relaksujące z powodu swoich odcieni, stąd warto zastanowić się czy nie będzie to dobry pomysł na ozdobę sypialni. Przykładowo można ulokować fototapety kosmos na powierzchni sufitu, i mamy każdego wieczoru, bez względu na pogodę widok na nocny nieboskłon skłaniający do zastanawiania się nad ogromem natury – zobacz wzory dostępne tutaj: A może nawet przyśni nam się podróż w nieznane czeluście… niczym bohaterom książek o kosmicznych podróżach popularnych w latach 80-tych dwudziestego wieku.

Rzecz jasna nie są to jedyne wzory które możemy zakupić. Amatorzy nauk przyrodniczych odnajdą całą gamę tapet z prezencjami zwierzaków, z widokiem na las deszczowy czy – jakkolwiek cokolwiek pospolity – widok na lagunę. Jakkolwiek jeżeli nawet ktoś uznałby że to kicz, w swoim własnym mieszkania mamy prawo schlebiać dowolnemu smakowi. Z drugiej strony, nie koniecznie musi to być w złym guście, istotne by cały wystrój wnętrz z sobą harmonizował, i pomagał nam skutecznie odprężyć się po pracy.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*