Skip to content

Jak stworzyć oryginalne ściany w mieszkaniu?

Jeżeli planujesz uczynić, by twoje mieszkanie miało niepowtarzalny charakter, zapomnij o pospolitych tapetach. Wyrzuć smętne farby, odłóż pędzle. W poniższym ciekawym artykule udowodnię ci, że najlepszym zakupem są fototapety na ścianę. Za ich sprawą ozdobisz lokum w całkowicie innowacyjny sposób.

obraz Van Gogha

Autor: ErgSap
Źródło: http://www.flickr.com

Pomyśl teraz o tym, że możesz wskazać swoje najpiękniejsze fotosy i opłacić zrobienie tapety na ich kanwie. Czy to nie fantastyczna opcja? Malowniczy widok zawsze z tobą. Hawajskie plaże jako dekoracje (fototapety laminowane) ścienne? Czemu nie. Ujęcia z ciepłego lata, przywołujące upojne przygody w którejś stronie świata? Chwila kliknięć i gotowe. Ulubiony sportowiec, piosenkarz, postać z książki? Od niedawna mogą zerkać na ciebie ze ściany już na zawsze!

Fototapety do kuchni —> LINK potrafią przekształcić to pomieszczenie w lokal gastronomiczny z różnych stron globu. Wyobraź sobie, że robisz calzone albo spaghetti, a w tle towarzyszy ci widok na malowniczy apeniński krajobraz. Albo dusisz ślimaki podlane dobrym winem na tle panoramy Paryża. Propozycji istnieje całą masę, barierą wyłącznie fantazja!

Twoja-galeria.eu - fototapety

Źródło: Twoja-galeria.eu

Z jakiego powodu umieszczać na ścianach reprodukcje obrazów —> *więcej w banalnych ramkach, skoro można przetransferować ukochany malunek bezpośrednio na ścianę? Jeśli prześlesz grafikę w dużej rozdzielczości ludziom robiącym zlecenie, będziesz mógł przyjrzeć się każdemu detalowi dzieła. Tą drogą możesz posiadać cząstkę Luwru i innych prześwietnych wystaw na tapecie swojego pokoju lub sypialni.

Stawiam każde pieniądze, że twoje maluchy pokochają fototapety na ścianę. Przyniesiesz najmłodszym wielką frajdę, dekorując ściany ich sypialni ulubionymi postaciami z filmów lub przepięknymi widokami nieistniejących światów. Fototapety dla dzieci pomogą wejść berbeciom w ich ulubiony świat jak nigdy dotąd. Zapytaj swoje młodsze radości o najlepszą opowieść i sprezentuj im fototapetę!

Na co więc czekasz? Znajdź już teraz w cyberprzestrzeni zakłady, które wykonują wielkoformatowy druk tkanin Tritex – (nadruk na tkaninie) fototapet. Wybierz któryś z setek wystawianych szablonów lub dostarcz własne zdjęcie w dobrej rozdzielczości. I uczyń ze swego lokum nowoczesne miejsce, którego z pewnością nikt nie skrytykuje!

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*