Skip to content

Meble sosnowe do pomieszczeń

Sosnowe meble cieszą się ogromną wziętością. Takowe wyposażenie alkowy jest nie jedynie w dobrym guście, ale też względnie niekosztowne. Dzięki temu amatorowie klasycznych wnętrz mogą się radować trwałymi i wygodnymi aranżacjami.
Przyciągająca cena oraz ponadczasowa elegancja to jedynie poniektóre zalety mebli zrealizowanych z sosnowego drewna.

Charakteryzują je również własności elektrostatyczne i duża odporność na uszkodzenia mechaniczne. Alkowa to jedna z najbardziej intymnych stref w domu. To w niej możemy czuć się zupełnie bezpiecznie a także swobodnie. Pomieszczenie to także sprzyja relaksowi po ciężkim dniu. Z tej przyczyny warto je urządzić w taki sposób, by było w pełni dostosowane do naszych potrzeb. Projektując sprzęty koncentrujemy się nie jedynie na walorach estetycznych, ale też na funkcjonalności. Poszczególne modele są zestawieniem tych dwóch kryteriów. Solidnie wykonane szafy drewniane rewelacyjnie wpiszą się w powierzchnię szykownego wnętrza. Miejmy na względzie, aby dobrać do niech szafki nocne oraz łóżko w taki sposób, aby zachować spójność stylu – https://www.meblemagnat.pl (https://www.meblemagnat.pl).
Salon, meble włoskiej marki Cattelan Italia
Autor: Cattelan Italia
Źródło: Le Pukka concept store
patchworkowa poduszka
Autor: Suzette Pauwels
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwiązanie dla alergików. Mało kto wie o tym, iż sosnowe meble są idealne dla wszystkich osób, jakie zmagają się z alergią na roztocza kurzu domowego. Powodem są ich niezwykłe własności elektrostatyczne. To dzięki nim we wnętrzu nie występują niepożądane zawirowania pyłu – zweryfikuj.