Skip to content

Narzędzie dla leniwych „dawaczy” prezentów.

Kolejna okazja na wręczenie prezentu i kolejne udawane „łaaaaał ale suuper” przez obdarowywaną osobę. Jeśli zostaliśmy wyposażeni przez Stwórcę magiczną mocą kreatywności i co ważniejsze potężną mocą niepopadania w lenistwo, możemy własnoręcznie stworzyć niepowtarzalny podarunek. Znając realia, powyższe supermoce nie występują zbyt często w pakiecie. Chcąc zatem uniknąć wątpliwie porażających umiejętności aktorskich koleżanki, której imieniny się zbliżają, wytężmy nasze mózgi oraz łącza internetowe i poszukajmy czegoś ciekawego w internecie.

Prezenty

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Nawet oklepany, acz przydatny prezent w postaci butelki wypełnionej ukochanym płynem, może być niepowtarzalny. Wystarczy wręczyć go w szykownej skrzynce. Jeszcze większym zaskoczeniem będzie dodanie do niej jednorazowo wygrawerowanej tabliczki. „Naszej najdroższej koleżance, tu imię, najdrożsi, tu imiona”. Oczywiście nie musimy się ograniczać do wręczania naczyń szklanych, które tak czy inaczej pojawią się na przyjęciu. Jeśli chcemy zrobić jeszcze bardziej piorunujące wrażenie, możemy wręczyć jeszcze bardziej wysublimowane podarunki.

„Dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na najlepszą koleżankę” czy inne tego typu, ciut trącące wazeliną treści, podane w ciekawej oprawie mogą być strzałem w dziesiątkę. Idąc tą drogą, ciekawym rozwiązaniem może okazać się statuetka z wygrawerowaną sentencją stworzoną specjalnie na tę okazję. Taki podarunek wykonany ze szkła i corianu, może zasłużenie imitować luksusowy kryształ i marmur. Ważny jest efekt.

Dla osoby, z którą dzielimy niedolę pracy biurowej, fantastycznym podarunkiem może się okazać tabliczka z jej nazwiskiem oraz sprytną interpretacją jej pozycji w firmie. Fantastycznie jest uchodzić za osobę bardziej kompetentną niż jest się w na prawdę. Idąc dalej – dla właściciela auta starszego niż on sam, nie ma lepszego gadżetu niż szklany, tj. Kryształowy, ma się rozumieć, breloczek z logo firmy producenta.

Kiedy jednak chcemy podarować bliskiej osobie coś bardziej praktycznego i znamy jej wymiary, można pomyśleć nad zakupem ciuchów. Kobietom na pewno do gustu przypadną suknie i sukienki . Panowie z kolei zadowoleni będą ze spodenek męskich (więcej tutaj: Spodenki męskie Puma od Ceneo), koszulki męskiej, albo i całego kompletu.

Najlepszym rozwiązaniem będzie oczywiście urzeczywistnienie własnego pomysłu. Kryształowo – marmurowa statuetka w kształcie pucharu stosowanego do chłodzenia szampana z wygrawerowaną sentencją kierowaną wyłącznie do solenizanta.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*