Skip to content

Kąpiel, prysznic, poranna toaleta

Kiedy oglądamy katalogi z urządzonymi łazienkami, to zawsze zauważymy tam jakieś ciekawe rozwiązania do łazienki we własnym domu. Wielu ludzi spoglądających na różne katalogi, czy to papierowe czy też w Internecie popełnia błąd dotyczący tego, że stwierdza, iż mają zamiar mieć identyczną łazienkę jak z jakiegoś zdjęcia. Jednak dość często są to ekspozycje stworzone jedynie do zdjęcia, które często bywają mało praktyczne na przykład dla większej rodziny.

Trzeba mieć na uwadze fakt, że w naszych domach trzeba połączyć estetykę z praktycznym zastosowaniem. A totalne przenoszenie katalogowego pomysłu może okazać się nie trafionym pomysłem. Za każdym razem należy zwrócić uwagę na rozmiary naszej łazienki, na rozmieszczenie oświetlenia i tym podobne sprawy. Łazienka jest jednym z najważniejszych pokoi w domu. Podczas remontu dobrze zacząć właśnie od łazienki. To drogie pomieszczenie, przy którym robi się najczęściej najwięcej bałaganu. Jeżeli sami nie jesteśmy w stanie zaaranżować łazienkę i ciężko nam się zaczerpnąć sensowne inspiracje z katalogów, możemy znaleźć osobę zajmującą się aranżacją wnętrz, by pomógł ogarnąć naszą łazienkę. Przez, takie rozwiązanie będziemy mogli powiedzieć, czego oczekujemy, w jakim stylu chcielibyśmy mieć łazienkę i co najistotniejsze wszystko okaże się właściwie zaplanowane.

Jeżeli poszukujesz innych danych na omawiany temat, to również rzuć okiem na (https://domymax.pl/projekty-domow/domy-bez-pozwolenia/) pokrewne serwisy, które podnoszą tę kwestię.

Tutaj znajdziesz interesujące oferty: markowe pisuary.

W męskim wc

W publicznych toaletach kobiety mają problem, bo trudno usiąść na deskę, z której do tej pory korzystało wiele osób. Mężczyźni mają prostsze zadanie, bo w męskich toaletach zamontowane są pisuary. Jest to pewna oszczędność przestrzeni. Firmy produkujące urządzenia sanitarne sprzedają różnego rodzaju modele pisuarów.

łazienka

Autor: DEANTE
Źródło: DEANTE
Począwszy od tych bez klap a kończąc na tych z pokrywą. Zainstalowanie pisuaru wiąże się ze zrobieniem właściwego dopływu. W dużych biurowcach, lub w wc na dworcach, można spotkać się z pisuarami zamontowanymi na ścianach. W niewielu prywatnych mieszkaniach ludzie posiadają w toalecie pisuar. Oczywiście w sprzedaży są pisuary damskie, jednak w niewielu miejscach u nas można z takimi urządzeniami sanitarnymi się spotkać. Poza pisuarami instalowanymi na ścianach, w pewnych miejscach można było korzystać z pisuarów rynienkowych, czyli wnęk wyłożonych płytkami ceramicznymi w podłodze, które umożliwiały odpływ moczu.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*