Skip to content

Każdy chce, aby jego mieszkanie było przytulne oraz aby wszyscy czuli się u nas dobrze

Gdy przenosimy się do nowego mieszkania, chcemy je udekorować w taki sposób, aby odzwierciedlało nasze zainteresowania. Wyśmienitym pomysłem są przepiękne obrazy albo fototapety na ścianach.

salon

Autor: Tikkurila
Źródło: Tikkurila
kominek

Autor: bnpositive
Źródło: http://www.flickr.com
nowoczesne biuro

Autor: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com
Podkreślą one design domu.
Obrazy trzyczęściowe są w dzisiejszych latach niezwykle modne – stylowe obrazy trzyczęściowe. W niezwykle ciekawy sposób możemy przedstawić prawie wszystko. Fani kwiatów wyszukają wiele motywów z pięknymi bukietami. Jeśli pragniemy na ścianie umieścić jakiś romantyczny pejzaż, to możemy zdecydować się na fotografię jeziora z pomostem albo krajobraz pięknych gór z malutkim, samotnym kościołem na przełęczy. Często elementy mogą wisieć w przeróżnej kombinacji (równo w linii lub nieregularnie) i decyzja jest nasza. Do pokoju syna możemy kupić obraz z autem lub jego ulubionym zespołem sportowym.
Jeżeli pragniemy, żeby calutka ściana była zajęta przez pewien motyw, to należy pomyśleć o fototapecie. Wracają one do łask i znów wydają się być modne, tak samo jak 20 lat temu. Pejzaże, które możemy sobie wybrać na fototapecie zapierają często dech w piersiach. Mogą to być pejzaże, pomosty czy zamki. Jeśli śnią nam się fototapety pałac będzie się na nich rewelacyjnie prezentował – odpowiednia strona. Nierzadkim motywem wydają się być francuskie pałace z ich przepięknymi i zadbanymi ogrodami.

Siedząc w fotelu i pijąc gorącą czekoladę możemy patrzeć na ten pałac i wyobrażać sobie, że żyjemy 400 lat temu i biegamy po jego korytarzach w balowych sukniach.

Bez obawy – zobacz link na stronie (http://czystal.wroclaw.pl/), który kieruje do podobnej strony. Odnajdziesz na niej zwracające uwagę posty w nawiązaniu do rozpatrywanego tu tematu.

Takie fantazje odprężają – i to tylko przy pomocy fototapety.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*