Skip to content

Każda forma promocji jest pożądana, aby przyciągnąć nowych klientów i pozytywny rozgłos

życie współczesnego człowieka jest tak szybkie, że wymaga to od dużej części spółek dostosowania się oraz właściwej reklamie.
Nieczęsto bywa tak, że stać jakąś firmę na szalenie kosztowne promocje w telewizji czy w popularnych gazetach.

fotka - firmy

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
kobieta w szpilkach

Autor: GabboT
Źródło: http://www.flickr.com
Ogromna większość spółek (na pewno 95%) musi poszukiwać równie pomysłowych, ale o wiele tańszych rozwiązań. Jeśli dla przykładu mamy sklep czy lokal użytkowy, to możemy dla przykładu wydrukować plakaty oraz powiesić je w okolicy. Co może znajdować się na naszym plakacie? Głównie informacja o tym, w jakim miejscu znajduje się nasz lokal (niektórzy drukują także niewielką mapę, gdyż ludzie bywają w większości wzrokowcami). Można także dopisać coś o aktualnych promocjach oraz na przykład gratisach dla nowych klientów. Plakat w ogóle nie musi być duży czy drogi, ale jednakże powinien przyciągać wzrok. Z tego powodu najlepiej byłoby, aby był kolorowy. Prawda będzie wówczas droższy, ale na pewno się nam to zwróci w postaci kolejnych klientów oraz zwiększonych wpływów do kasy. Pamiętajmy też o tym, aby wydrukować odpowiednią liczbę plakatów. Nie może być ich za mało, ale też nie za dużo. Najgorzej będzie, jeżeli plakaty będą nam później zalegać w magazynie.

Musisz wiedzieć, że nasza strona www (http://www.piotrowski24.pl/oferta/produkcja-maszyn/) pomoże Ci w uzyskaniu zajmujących danych na jakikolwiek wątek. Taka strona z pewnością Ci się spodoba.

To tak, jakbyśmy wywalili pieniądze do kosza.

Przed podjęciem decyzji o Druku trzeba wykonać projekt plakatu i rzecz jasna znaleźć dobrą drukarnię. Powinna być ona rzetelna i uczciwa. Aby nie przepłacić, należy zrobić małe rozpoznanie. Powinniśmy zadzwonić do kilku drukarni oraz porównać ceny.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*