Skip to content

Kafelki Vives, przeciwko płyty heksagonalne – a więc, najlepsze płytki do wyłożenia podłóg i ścianek

Bardzo byś chciał unowocześnić, na przykład: – własną łazienkę? Rozmyślasz nad glazurą, jednak nie wiesz, jakiego rodzaju zastosować? Zastanów się nad marce Vives i nowiutkim alternatywie płyt o nazewnictwie: Płyty Heksagonalne!

Modne dodatki na jesień

Autor: Dekoria
Źródło: Dekoria
Na rozpoczęciu tego felietonu, poruszymy temacik marki Vives, a dokładniej – kafle Vives.

Sprawdź więcej informacji, a zgłębisz inne wiadomości, które zapewne też Cię zaciekawią. Nie wahaj się więc i użyj linku żaluzje wrocław!

Marka Vives pochodzi z Hiszpanii oraz powstała już w 1957 roku zobacz płytki heksagonalne. Ma w posiadaniu liczne certyfikaty i charakteryzuje się trwałością, wytrzymałością a także pięknem. Płytki tej firmy bywają z najbardziej wysokiej jakości glazury, która ma w posiadaniu normy jakości rodzaju ISO 9001.

Niniejszy wpis ma interesujące informacje na omawiany wątek – jeśli masz chęć uzyskać więcej wpisów, to odwiedź stronę lampydodomu.pl, która omawia podobne problemy.

Bywają ich bardzo różne rodzaje – rozmiary, kolorystyka, wzornictwo. Ich cena za, na przykład za komplet 25 sztuk w jednym opakowaniu za płytkę podłogową o wymiarach dwadzieścia na dwadzieścia, wynosi zazwyczaj koło 80 złotych, choć zdarzają się rabaty. Koniec z monotonnym wzorkiem na ścinach czy podłodze! Będąc przy różnego rodzaju wzorku, nie ma sposobu nie napomknąć o pewnej dosyć nowiutkiej alternatywie glazury…

kafle vives

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Mowa w tym miejscu o wyjątkowych oraz jedynych w własnym rodzaju płytkach heksagonalnych Płytki heksagonalne są najnowszym trendem do urządzenia łazienki, który otrzymuje coraz to większą popularność.

Wprowadzają do pomieszczenia niesamowity urok oraz styl, dzięki intensywnym kolorom i wzornictwie, oraz niesamowitej budowie samych płyt, które mają możliwość być sześciobokami, w kształcie trójwymiarowych mini bloków – dzięki technice 3D wszystko bywa już teraz możliwe! Przyciągnij oko swoje i gości do tych niepowtarzalnych płyt, a będziecie mieli na dodatek o jakiej rzeczy konwersować! Nie zwlekaj i kup je już teraz!

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*