Skip to content

Jeśli szukamy nowych doświadczeń i mamy ochotę zmienić pracę, to bycie kurierem może okazać się wyjątkowo ciekawym zajęciem

Jeżeli pragniemy zostać kurierem, to na pewno odnajdziemy mnóstwo ogłoszeń firm, które poszukują chętnych na to stanowisko. Jest to zajęcie raczej wymagające, które oferuje wyjątkowo interesujące możliwości rozwoju.

kurieri w pracy

Autor: Fernando de Sousa
Źródło: http://www.flickr.com
Firmą kurierską, która dość często szuka nowych ludzi jest na przykład Patron Service. Jest to firma polska, funkcjonująca na rynku od 1990 roku. Dostarcza ona paczki na obszarze całego kraju i za granicę. Oferty pracy Patron Service w Indeed pokazują się dość często. Odnajdziemy je także na innych znanych stronach rekrutacyjnych. Jeżeli więc pragniemy pracować jako kurier, warto odpisać na te oferty. Być może okaże się, iż jest to znakomita praca dla nas. Trzeba jednakże pamiętać, iż jest ona bardzo męcząca.

Jest to zajęcie znakomite dla osób, które nie lubią przesiadywania za biurkiem przez wiele godzin. Jednak często kurier pracuje (zobacz matryca eisenhowera) od rana aż do późnych godzin wieczornych. Jeśli planujemy wykonywać tę pracę, powinniśmy o tym pamiętać. Oferty pracy Patron Service w Indeed oczywiście nie dotyczą wyłącznie stanowiska kuriera. Marka szuka również ochroniarzy i przedstawicieli handlowych. Warto więc zastanowić się, czy nie chcielibyśmy, by nasza praca była powiązana z tą branżą. Jeżeli stwierdzimy, iż tak, to wystarczy zajrzeć na portal Indeed oraz odpowiedzieć na ogłoszenie, które najbardziej nam odpowiada.
Warto pamiętać, iż każdy kurier niesłychanie dużo jeździ, zatem jeżeli nie lubimy pokonywać wielu kilometrów każdego dnia, to być może nie jest to praca dla nas. W końcu możemy też zdecydować się na pracę biurową w Patron Service.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*