Skip to content

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat naszej działalności, wówczas z pewnością powinieneś odwiedzić naszą domenę internetową

Kiedy mieszkasz w okolicach Konina, wtedy bez wątpliwości doskonale znasz naszą firmę. Kiedy jednak jeszcze o nas nie słyszałeś, wówczas serdecznie namawiamy Cię do przeczytania tego tekstu, w którym przybliżymy Ci pokrótce dziedziny naszej działalności oraz wskażemy, dlaczego dzisiaj kopalnie węgla są tak bardzo potrzebne.

kopalnia
PAK Górnictwo to spółka, która powstała w dwa tysiące ósmym roku – jesteśmy przecież obecni na rynku już od niemalże dziesięciu lat. Nasz spółka jest częścią ogromnej grupy kapitałowej ZE „PAK” S.A., dzięki czemu nawet w momentach największego kryzysu możemy liczyć na wsparcie finansowe. To właśnie dlatego nasza firma jest tak stabilna finansowo i może sobie pozwolić na coraz nowsze inwestycje, dzięki którym możliwe jest ciągłe rozszerzanie oferty naszej działalności, a dodatkowo organizowanie nowych miejsc pracy- sprawdź więcej: spółka powstała z myślą o tworzeniu bazy szczególnie dla elektrowni Pątnów, Adamów i Konin. Aby umożliwić tym jednostkom łatwą pracę, zajmujemy się szczególnie wydobywaniem węgla brunatnego oraz piasku. To powoduje, że prace w elektrowniach mogą przebiegać o wiele szybciej niż miało to miejsce jeszcze kilka lat wcześniej. Kiedy już wiesz nieco na temat naszej obecnej działalności, wówczas pragniemy dodatkowo przedstawić Ci nasze nowe plany – chcemy otworzyć nową kopalnię.

kopalnia

Autor: peter castleton
Źródło: http://www.flickr.com

Będzie to kopalnia odkrywkowa Poniec – Krobia – Oczkowice.

W tym miejscu odnajdziesz mnóstwo ciekawych informacji na opisywany wątek – wystarczy wejść na nasz odsyłacz, a z pewnością dane tam umieszczone będą cenne.

Dzięki tej najnowszej inwestycji będziemy w stanie zainwestować wiele między innymi w rozwój poszczególnych miejscowości, w których będzie funkcjonowała kopalnia. Otwarcie kopalni to między innymi dużo nowych miejsc pracy. Nie da się ukryć, że w okolicach Konina panuje dość spore bezrobocie – dzięki naszym kopalniom systematycznie udaje się ten wskaźnik zbijać. Nowa kopalnia odkrywkowa (warto poczytać: ) to mnóstwo nowych miejsc pracy, które będziemy w stanie zaoferować dokładnie mieszkańcom Konina i okolicy.

W dodatku wybudowanie kopalni odkrywkowej wiąże się z większymi wpływami do budżetu gminy. Te pieniądze władze naszej gminy będą mogły zainwestować w wybrany sposób, ale jedno niemalże jest pewne – na pewno będą to dobrze zainwestowane środki, które mocno przyczynią się do polepszenia komfortu życia mieszkańców gminy. Na dodatek zwiększy to atrakcyjność regionu – dzięki temu będzie można liczyć na to, że wiele inwestorów zdecyduje się zakładać swoje biznesy konkretnie tutaj.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*