Skip to content

Jedwabna koszulka czy wygodna piżama?

W filmie „Nigdy w życiu!” od głównej bohaterki odchodzi mąż. Judyta wypłakuje łzy jak grochy w swym łóżku, ubrana w grubą piżamę. Po niedługim czasie jej życiu zjawia się Adam, a razem z nim: krótkie delikatne nocne koszulki, koronkowe wykończenia… Na efekty nie trzeba czekać. W swej nowej odsłonie główna bohaterka odzyskuje wiarę w swoją atrakcyjność i na przekór swemu powiedzeniu wybiera nowego partnera.

[IMG=1409/5404252ae36f1___bielizna nocna - jagna.png|L|W=150|ALT=bielizna nocna - nocna - Nie tylko z powodu nowego wyglądu. Także z tej przyczyny, że... nabrała pewności siebie. Kto wie może raz na zawsze zrezygnowała z bawełnianych, za dużych koszulek? Trzeba się zgodzić, że to w czym sypiamy ma równie wielkie znaczenie jak to, w co ubieramy się w przed wyjściem z domu. Jeżeli myślimy o naszych partnerach, sprawa jest ułatwiona - wybór, w co ubrać się do spania, ogranicza się jedynie do trzech odpowiedzi: piżamy, bielizny albo... niczego (proponowane wzory).

Panie, mają do dyspozycji ogromny przemysł odzieżowy proponujący im piżamy w serduszka, motylki, fikuśne spodenki i topy do spania i zwiewne haleczki. Wygodna piżama, czy seksowna, koronkowa koszulka, na co się zdecydować? Oto jest dylemat. Niewątpliwie dobrze jest posiadać obie. Nasz wybór zależy od stylu, pory roku, atmosfery w sypialni, kontekstu i samopoczucia.

Panowie to wzrokowcy, nie tylko w czasie pierwszych randek, ale całe życie. Dlatego właściwie dopasowana do sylwetki i charakteru koszulka nocna, eksponująca kobiece kształty może stać się praktycznym strojem do spania lub sympatycznym afrodyzjakiem. Wówczas temperatura nocą będzie już tylko rosnąć!

Jeżeli mimo to uważasz, że koronkowe koszulki nocne nie są w stanie utulić Cię do snu, wystarczy wybrać wygodną, acz kobiecą, piżamę (sprawdź ceny na stronie sklepu). W długie, jesienne wieczory wspaniale będzie otulić się we flanelowe spodnie i koszulę. W ofercie sklepów stacjonarnych jak i internetowych znajdziemy do spania coś zarówno nie krępującego ruchów, jak i pobudzającego fantazję – półki w sklepach z bielizną uginają się od tego typu asortymentu. Sexowna piżama nie musi być tylko z koronki. To może być np. bawełniana koszulka na delikatnych ramiączkach w komplecie z krótkimi spodenkami.

Stojąc przed wyborem koszulki nocnej, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka rzeczy, aby zagwarantować sobie wysoki komfort spania. Jedną z nich jest skład tkaniny, kolejną odpowiedni krój, a szczególnie istotną – właściwe dopasowanie do ciała.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*