Skip to content

Jakiego rodzaju rzeczy dobrze aby zapewnił swoim pracownikom właściciel firmy? Co dobrze, aby było normą, a co okaże się sympatycznym gestem?

Dbałość o swoich pracowników powinno być kwestią oczywistą pośród pracodawców. Jednak nie zawsze się tak dzieje, a to wielka szkoda, bo czasami zapewnienie dodatkowych rzeczy nie kosztuje wiele, a dzięki temu osoba zatrudniona czuje, iż jego praca jest doceniona.
Tego typu kwestią, która może sprawić, iż pracownicy będą czuli się w większym stopniu doceniani jest dostęp do różnych darmowych rzeczy.

dystrybutory wody

Autor: TAFE SA Electrical Engineering
Źródło: http://www.flickr.com
współpraca

Autor: Antonio Tajuelo
Źródło: http://www.flickr.com
Nie we wszystkich firmach istnieje dobry pakiet socjalny, bo firmy po prostu na to nie stać. Jednak czasem można wydać pieniądze na tego typu rzeczy, przez jakie firma nie zbankrutuje, a jakie z pewnością będą docenione przez pracowników.

Intrygujący post? Niezmiernie nam miło. Jednocześnie gorąco zapraszamy na (http://wojtmar.com.pl/oferta/fotowoltaika-dla-rolnika/) naszą następną witrynę, gdzie znajdziesz dużo ekstra opisów.

Przykładem może być zapewnienie osobom pracującym dostępu do owoców codziennie. Choćby było to jedno jabłko, albo jakiś inny owoc, to na pewno jest to miły gest. W taki sposób pracownik widzi, iż pracodawca troszczy się o jego zdrowie oraz propaguje zdrowsze odżywianie. Również rzeczą łatwą do zorganizowania będą dystrybutory wody. W ten sposób pracownik może korzystać cały czas ze świeżej wody, a nie jest zmuszony sobie jej samodzielnie zapewniać.

Woda dla firm powinna być normą, natomiast wciąż nie wszyscy właściciele firm tak sądzą. Ale trzeba mieć nadzieję, że niedługo się to zmieni. Z pewnością pracownicy lubią różne imprezy organizowane przez firmę. Te, które są w luźnej atmosferze, gdzie można potańczyć, wypić oraz zjeść coś dobrego, a do tego miło spędzić czas ze współpracownikami na pewno są bardzo cenione wśród osób pracujących.

Dlatego też o takich rzeczach nie może zapomnieć pracodawca.

Jeżeli masz ochotę poznać więcej informacji na prezentowany temat – odsyłam do źródła (www.pillowplate.pl/), gdyż znajdziesz tam dokładne dane, które szczególnie Cię zainteresują.

Dzięki temu pracownik z pewnością będzie bardziej lubił swoje miejsce pracys.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*