Skip to content

Jakie ozdoby będą dobrze wyglądać w naszym mieszkaniu?

Żeby zapomnieć o niewygodach, brudzie oraz koszcie remontu, trzeba być twardym, wytrzymać do końca, kiedy wnętrza są odnowione i gotowe do ulubionego etapu prac – upiększania. Aby urozmaicić wystrój powinniśmy pomyśleć nad wyborem dekoracji ściennych, takich jak fototapety, obrazy lub naklejki. Które będą najlepiej pasowały do naszego wnętrza?

salon

Autor: Pixers
Źródło: Pixers

Dzieła malarskie

Ich atutem jest niewielki rozmiar i mobilność, dzięki czemu bez trudu można je zmieniać lub przewieszać. Dzięki odpowiedniej oprawie i celnym doborze grafiki wnętrze zyska przyjemny nastrój.

Inne tego typu treści odnośnie omawianego zagadnienia również są ekscytujące – więcej pod wskazanym adresem. Kliknij zatem tutaj i zobacz, że to fakt.

Za pomocą fotografii cyfrowej, zaawansowanej obróbce graficznej i technice, na płótnie może znaleźć się też samodzielnie zrobione zdjęcie. Obraz wydrukowany musi aczkolwiek mieć właściwy rozmiar i rozdzielczość.

Fototapety

Fototapety, w odróżnieniu od obrazu, niewątpliwie trudniej przenieść na inną ścianę, dlatego też ich wybór winien być przemyślany. Wielkoformatowa grafika dobrana stylistycznie do wystroju wnętrza sprawia imponujące wrażenie. Na pewno zostanie zauważona przez rodzinę. Foto tapeta oraz tradycyjne mogą upiększać ściany, drzwi, fronty mebli, a nawet przestrzenie między szafkami stojącymi i wiszącymi w kuchni.

Niektóre rodzaje materiałów, które stosuje się do produkcji fototapet są trwale na wpływ wilgoci i pobrudzenia. Dlatego też można je używać w pomieszczeniach wyjątkowo narażonych na wpływ wilgoci, np. w toalecie lub w kuchni.

Naklejka Rilievi Fiorentini

Źródło: www.bmpolska.com

Naklejki

Naklejki ścienne są subtelną formą ozdoby. ornamenty zazwyczaj drukowane są na półmatowej folii i przykleja je się jak tatuaż do nawierzchni ściany. Ukształtowanie ozdoby powinno się dobrze dobrać do miejsca, w którym mamy zamiar ją przykleić. Naklejki są piękne, mają półmatową powierzchnię i nie odbijają promieni, dzięki czemu subtelnie wtapiają się w strukturę podłoża.

Nie należy bać się zmian i odważyć na coś szalonego. Pamiętajmy, że oryginalna dekoracja nie musi być eksponowana na stałym miejscu do kolejnego wielkiego remontu. Naklejki i fototapety łatwo zdjąć, bez uszkodzeń powierzchni, do której zostały przyklejone. Co więcej niektóre fototapety na ścianę można nie tylko usunąć, ale przykleić ponownie w nowe miejsce.

Źródło: Firma D&M

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*