Skip to content

Jakie meble jak też dodatki wybrać do sypialni?

Prócz komfortowego łóżka do wypoczynku w sypialni potrzeba także innych mebli. Konieczne są szafki nocne, bądź przynajmniej małe stoliczki albo półki zamocowane na przystępnej wysokości do ściany.

pociecha
Autor: garwee
Źródło: www.sxc.hu
meble maridex
Autor: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com
W dużym wnętrzu możesz pomyśleć o dodatkowych meblach do alkowy, takich jak komoda czy też fotel, a jeżeli miejsce na to pozwala, to też o ławce bądź kufrze. Meble Maridex spełnią się w tej roli świetnie. Szafki nocne do sypialni są niezwykle przydatne. Dobrze, by każdy z współmałżonków miał swą. Ustawi na niej lampkę, będzie miał gdzie przechowywać chusteczki oraz szklankę z wodą czy książkę czytaną przed spaniem. Najwygodniejsze będą te o wielkości powyższej plus minus 15 cm od pułapu materaca. Łatwo bowiem sięgnąć do leżących na nich przedmiotów a także nie będzie niebezpieczeństwa ich strącenia w czasie snu. Jakie szafki nocne – polecana strona – do sypialni wybrać? Czy mają stanowić komplet z łóżkiem, czy odbiegać od niego charakterem? Odpowiedzi na owe pytania będą zależeć od charakteru, jaki pragniemy nadać alkowie. Jeżeli w wyższym stopniu indywidualny, powinniśmy postawić na szafki odróżniające się wzorniczo o siebie. Ci, jacy lękają się doświadczeń aranżacyjnych, niech kupią meble z jednego kompletu – zdobędą pełne przekonanie, iż wszystko będzie do siebie pasować.

KOŁO
Autor: Scott Lewis
Źródło: http://www.flickr.com
Łóżko. To ono włada w alkowie. Ponieważ od niego zależy nasza wygoda, nie szczędźmy na jego wielkości. Podwójne łoża w alkowie posiadają szerokość od 140 cm. Jest to bezsprzeczne minimum dla dwóch ludzi.

Śpi się na nim bardzo niedaleko siebie, co nie dla wszystkich musi być wygodne. Z tej przyczyny na kupno takiego mebla powinniśmy zdecydować się wyłącznie wówczas, gdy alkowa naprawdę jest nieustawna oraz mała.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*