Skip to content

Jaki malunek może w dzisiejszych czasach namalować prawdziwy artysta?

W dzisiejszych czasach taki człowiek to przede wszystkim osoba tworząca reklamowe murale. Ale może być to też osoba tworząca przeróżne komiksy czy rysunki w gazetach. Dużo tego typu osób posiada swoje portale Internetowe, na których prezentuje swe dzieła.
Dziś artysta, to człowiek, który profesjonalnie zajmuje się malowaniem murali.

Patelnie Silit

Autor: Silit
Źródło: www.smakprostoty.pl

Mogłyby być to murale reklamowe lub informujące ludzi o jakimś występie odbywającym się w ich mieście. Twórcy zajmujący się malowaniem murali, realizują również zamówienia na pomalowanie dziecinnego pokoiku czy pomalowanie ścian w domu. Twórcy wykonujący murale ożywiają wielowiekowe mury, które dawno utraciły swój piękny wygląd. Wiedzą oni jak dać sobie radę z wszystkimi wyzwaniami nawet takimi największymi. Dużo murali wpisało się już na stałe w krajobraz miast. Mniejsze projekty w indywidualnych domach, cieszą również po dziś dzień swych właścicieli. Piękne malunki wykonane na ścianach budowli mogą okazać się oryginalną dekoracją. Znakomicie tego typu murale sprawdzają się w firmach jak i w prywatnych mieszkaniach. Również oznaczenie parkingów tacy artyści mogą zrobić.
artysta

Autor: DLH Poland
Źródło: DLH Poland
Pierwszym etapem jest uzgodnienie charakteru obrazu. Potem spółka przygotowuje bezpłatnie parę projektów wstępnych. Będzie on wkomponowany w zdjęcie muru, aby był widoczny zamierzony efekt. Z przygotowanych szkiców możemy wybrać taki, który najbardziej nam się podoba. Artyści wykonają projekt, udoskonalając go i biorąc pod uwagę wszystkie nasze uwagi.

Końcowy graficzny projekt architektura wnętrz kraków będzie obrazował to, w jaki sposób ściana będzie wyglądać po wykonaniu malowidła. Koszt stworzenia malowidła uzależniony jest od wielu czynników. Przeważnie koszt ten równa się 100-300 zł/m2. W wypadku szczegółowych małych obrazów, może wynieść on 500 zł/m2.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*