Skip to content

Jaki jest ciekawy i nieodpłatny sposób na szybkie przeniesienie się w niezwykle ciekawe stanowisko?

Kiedy obywatel jest znużony po całym dniu pracy, bezdyskusyjnie jego początkową myślą jest odpoczynek. A gdzie można najwłaściwiej wypocząć, jak nie we własnym domu? Jednak człowiek jest z natury przekorny i lubi potwierdzać wiarygodność przysłowia mówiącego, iż w każdym miejscu jest dobrze tam, w jakim miejscu nas nie ma.

szafa z ciuchami

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
I co w takiej sytuacji ma zrobić biedny, znużony pracą osobnik? Na szczęście jest na to ciekawe rozwiązanie: przyklejona na ścianie przykładowo w gabinecie fototapeta mosty. Interesująca sprawa, siedząc na swym fotelu w swoim mieszkaniu można by równocześnie posiadać prawie na wyciągnięcie dłoni jakąkolwiek rzekę, wręcz jeżeli mieszkamy na czwartym piętrze. Taka fototapeta mosty mogłaby również posiadać ciekawy wpływ na własną imaginację: wystarczy, że położymy się na łóżku w pokoju, w którym jest ona przyklejona oraz przymkniemy oczy. Jeśli dodatkowo otworzymy okno lub drzwi balkonowe, to już po sekundzie w swej imaginacji przeniesiemy się na jakieś wybrzeże. A to wszystko sprawiła fototapeta mosty. Tak, to interesujący pomysł. Zapewne jakikolwiek znajomy wybrałby odmienny druk, przykładowo jakąś tropikalną wyspę lub odmienny nietypowy pejzaż, wszakże… to wszakże takie pospolite. Wszelki wybrałby zdjęcie przedstawiające akurat takiego typu widok.
Płytki gresowe Livingstone

Autor: Tubądzin
Źródło: Tubądzin
Natomiast fototapeta mosty to całkiem coś odmiennego.

Czy wiesz, że więcej przeczytasz w linku? To naturalnie podobna problematyka, zatem na pewno te teksty też są godne polecenia.

Ktokolwiek mógłby oznajmić, że to obraz dla koneserów.

Wszakże kto wspomniał, że fototapeta mosty są takowe znowu typowe? Czy rozumiesz, iż przykładowo Most Grunwaldzki we Wrocławiu służył w przeszłości jako lotnisko? Albo inna ciekawostka dotycząca tego samego miasta, czyli stolicy Dolnego Śląska: czy rozumiesz, iż w przeszłości było ono nazywane miastem stu mostów? Dlaczego by nie nakleić sobie na murze czegoś tego typu jak fototapeta mosty ze zdjęciem jednego z tego typu, jakie są w niniejszym ślicznym antycznym miasteczku?

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*