Skip to content

Jaką rzecz sprezentować osobie poszukującej stale nowych wrażeń

Dzisiaj w sprzedaży proponuje się tak szeroki asortyment produktów, że nie powinniśmy mieć kłopotu ze znalezieniem odpowiedniego prezentu. Ale doskonałym pomysłem jest nie tylko wybranie jakiegoś fajnego gadżetu, lecz także umożliwienie solenizantowi skorzystania z ciekawych usług, z jakich od dawna chciał skorzystać, jednak ze względu na brak środków lub innych przyczyn dotychczas nie udało mu się ich zrealizować. Taki prezent jest oryginalnym i mile widzianym rozwiązaniem, w szczególności, jeżeli solenizant ceni sobie nietypowe i niebanalne prezenty. Jakie to mogą być rozwiązania?

skoczek spadochronowy

Autor: Ben Salter
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli solenizant jest osobą preferującą mocne wrażenia możemy zaproponować mu chociażby skok ze spadochronem.

Jeśli zaabsorbował Cię opublikowany na tej stronie artykuł, śmiało sprawdź dodatkowo towarzyszące informacje – one również są warte uwagi.

Jest to dokonały prezent dla osoby, która uwielbia wyzwania i jak dotąd nie miał możliwości ”poskakać” nad ziemią. Taki skok może wykonać jedynie osoba, która odbyła odpowiedni trening, stąd też godziny szkolenia można wykupić i zapewnić solenizantowi w tym sposobem atrakcyjny prezent. Rzec jasna jest to rozwiązanie tylko dla śmiałych osób, które lubią mocne wrażenia. Nie ulega jednak wątpliwości, że tego typu prezent solenizant na długo zapamięta.

off road

Autor: PrsF1
Źródło: http://www.flickr.com

Osobie szukającej stale nowych wyzwań można także zaproponować uczestnictwo w wydarzeniu z kategorii off road. Co to takiego? Chodzi o przeprawę autem terenowym (bądź też innym pojazdem – np. skuterem śnieżnym) przez teren uwzględniający trudniejsze warunki, niż te, z jakimi ma się do czynienia na co dzień jeżdżąc do pracy czy szkoły. Firmy zapewniające taką usługę wypożyczają konkretny samochód i umożliwiają przejazd razem z instruktorem przez najciekawsze tereny, w ekstremalnych warunkach. Zafundowanie takiego prezentu w postaci wykupienia usługi sprawi, że solenizant jeszcze długo będzie miał co opowiadać znajomym i długo będzie mógł prezentować swoje wrażenia z tego typu wyprawy.

Z kolei dla osób, które pragną przeżyć coś szczególnego, choć mniej ryzykownego, świetnym prezentem może być zafundowanie lotu balonem. Lot balonem umożliwia przeżycie cudownej przygody, oglądanie horyzontu z lotu ptaka i ekscytowanie się pięknem przyrody o wschodzie lub Sentiell – srebrne kolczyki dla dziewczynki zachodzie słońca. Gwarantuje niesamowite wrażenia, których solenizant jeszcze długo nie wymaże z pamięci.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*