Skip to content

Jak najlepiej wybrać idealny zapach

Świat zapachów jest wyjątkowo bogaty, stąd z przyjemnością kupujemy perfumy laprairie i pachnące kremy. Różnorodne aromaty zamknięte w małej buteleczce to wciąż idealny prezent dla każdego.

Versace woda toaletowa
Autor: Northsky71
Źródło: http://www.flickr.com
Pamiętajmy, że wybierając dla siebie ulubiony zapach, robimy to nie tylko po to, aby poczuć się modnie, ale zwłaszcza po to, by zakomunikować coś wszystkim wokół. Na przykład nasz styl.

Wielokrotnie wybieramy perfumy w zależności od tego, jakie trendy obecnie dominują w sezonie. Mogą to być aromaty korzenne lub lekkie. Są również konsumenci, którzy od lat są wierni jednej marce perfum. Jedni wybierają drogie perfumy w gustownych opakowaniach, inny wolą bardziej ekonomiczne wody toaletowe.

Naturalnie każdy ma swoje upodobania, stąd też niejednokrotnie kupno perfum dla kogoś stanowi spore wyzwanie. Przeważnie jest to kwestia gustu, jednakże należy mieć świadomość, że perfumy na każdym pachną inaczej.

Kliknij ten link a znajdziesz wskazówki stworzone dla osób zaabsorbowanych analizowanym w niniejszym artykule zagadnieniem.

Ponad to zapach wyraża nasz charakter. Jeśli więc chcemy kupić perfumy dla obcej osoby rozsądniej podarować mu bon do perfumerii. Zapach musi się współgrać z osobowością, ale przede wszystkim porywająco pachnieć na konkretnej osobie.

Mężczyźni zazwyczaj szukają perfum eleganckie. Chociaż preferują również perfumy, które sprawią, że poczują się świeżo. W takim wypadku dobrym wyborem będzie Dior Homme. To chętnie kupowana marka, która kojarzy się z nowoczesnością. Za tradycyjnie kobiece uważa się zapachy kwiatowe, chociaż obecnie można poeksperymentować. Niekiedy także konsumenci sięgają po zapachy z damskiej półki. Jeśli nie wiemy, co kupić na prezent, wówczas możemy wybrać tańszą alternatywę w postaci kosmetyków pielęgnacyjnych na bazie perfum, na przykład krem po goleniu polecanej marki Valmont.

Kobiety chętniej zaglądają do drogerii i kochają eksperymentować. Czasami na swojej toaletce mają więcej niż jedną buteleczkę perfum. Inne zapachy wybierają na co dzień, jeszcze inne na romantyczną kolację. W zależności od pory roku wybierają cięższe zapachy (kliknij w link) lub orzeźwiające owocowe wonie. Oczywiście przy wyborze perfum dla kobiety trzeba kierować jej stylem i osobowością. Przykładowo perfumy Versace Bright Crystal to propozycja w klimacie haute couture dla kobiet, które lubią ekstrawagancję. Z pewnością zaś nie zachwycą kogoś, kto preferuje proste kompozycje. Zanim zatem podarujemy perfumy kobiecie, trzeba znać jej styl i potrzeby.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*