Skip to content

Jakim sposobem sprawić sobie odpowiednie lustro do własnego domu?

Chyba każda kobieta zdecydowanie dobrze wie, jak nader ważne jest odpowiednie lustro w łazience. Jeśli jesteś facetem, zwykle nie przywiązujesz większej wagi do tego, czy w Twoim domu znajduje się właściwej wielkości lustro – często mężczyznom wystarcza zupełnie nieduże lustro w łazience, w którym mogą się przejrzeć przed wyjściem z domu. Tymczasem dziewczyny często potrzebują ogromnego lustra, w którym mogą zobaczyć całą swoją figurę.

pozłacane lustro
Autor: Connie Ma
Źródło: http://www.flickr.com
Jedynie dzięki temu są w stanie upewnić się, że wyglądają dokładnie tak, jak zaplanowały. Kiedy jesteś kobietą i nie masz na razie w swoim domu właściwego lustra, wówczas niewątpliwie powinnaś w nie zainwestować. Dobre lustro to dobra inwestycja na długie lata – dzięki takiemu zakupowi będziesz mogła przeglądać się w eleganckim lustrze już niemalże zawsze.

Jeśli chcesz znaleźć naprawdę stylowe lustro, wtedy niewątpliwie powinnaś odwiedzić co najmniej kilka sklepów z lustrami. Kiedy jednak nic konkretnego wyjątkowo Ci się nie spodoba, wówczas możesz zastanowić się nad alternatywnym rozwiązaniem – jeżeli zdecydujesz się na zamówienie lustra na zamówienie, kategorycznie nie będziesz tego żałowała.

Jeśli przykładowo znajdziesz w piwnicy starą ramę od lustra, kategorycznie możesz ją wykorzystać jako bazę do stworzenia własnego nowego lustra. Dużo osób odnawia w ten sposób stare ramy, które często naprawdę zachwycają elegancją. Jeśli jednak nie masz w domu takiej ramy, nie powinnaś się załamywać – także możesz stworzyć własne lustro – sprawdź serwis -. Obecnie wielu szklarzy proponuje możliwość zrobienia lustra na wymiar na przykład: http://www.da-bud.pl/galeria/elementy-szklane#okladziny-scienne. U nich możesz niemal bez końca przebierać w różnego rodzaju ramach – jeżeli odnajdziesz tę odpowiednią, wówczas zrobienie lustra będzie jedynie kwestią czasu.

Jeżeli natomiast nie znajdziesz odpowiedniej dla siebie ramy, wtedy niewątpliwie znajdzie się jakieś alternatywne rozwiązanie – możesz na przykład znaleźć kogoś, kto dla Ciebie taką ramę zrobi. Jeżeli uda Ci się zrobić własne lustro, niewątpliwie będziesz z niego wielce zadowolona. To wspaniała pamiątka na całe lata.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*