Skip to content

Urządzanie łazienki bez problemów

Gdy zaczynamy remontować łazienkę stajemy przed mnóstwem decyzji. Najczęściej, jeśli idzie o mieszkania w domu wielorodzinnym mamy niewielki wpływ na to, w którym miejscu w łazience będzie znajdować się kabina prysznicowa czy wanna, umywalka i toaleta, jednak niewielkie przesunięcia możemy zrobić. Kiedy już wszystkie instalacje i odpływy będą we właściwych miejscach, przyjdzie czas na wybór kafelków.

mała łazienka

Autor: RAVAK
Źródło: RAVAK
Planowanie zakupówMożemy dostać zawrotu głowy. Jeżeli mamy wybrany konkretny projekt jest łatwiej, ponieważ poszukujemy konkretnych płytek, albo chociaż w jakimś wybranym kolorze. Kolejna decyzja to ceramika sanitarna. Na pierwszy rzut oka to prosty wybór, potrzebujemy przecież w zasadzie tylko kilku rzeczy – toalety, umywalki i wanny lub prysznica. Obecnie jednak wybór jest tak wielki, że można spacerować po sklepie parę godzin i nadal nie podjąć decyzji.

wyposażenie łazienki, lazienkaplus

Różne kolory, formy – może bardziej kremowe, może białe, bardziej prostokątne czy okrągłe? W sedesie spłuczka podtynkowa, z ceramiki czy może jeszcze innego rodzaju? Tak samo jest jeśli idzie o umywalki – wybrać stojącą, wiszącą, a może montowaną na blacie? Jak duża wanna powinna być w łazience? Czy wybrać standardową, czy wybrać trójkątną? Podobnie kabina prysznicowa – asymetryczna czy może klasyczna, z przesuwnymi czy otwieranymi drzwiczkami. Można zwariować.

Znaj swoje upodobaniaAby uniknąć miotania się po sklepie między jedną a drugą umywalką, należy przed zakupami pooglądać magazyny wnętrzarskie, poszukać inspiracji w internecie, aby mieć konkretny plan już przy drzwiach do sklepu czego mniej więcej szukamy.

Zainteresowały Cię treści zawarte w tym artykule? Odczuwasz jednak niedosyt? W takim razie zachęcamy do następnej witryny – naciśnij tu inwestycje budowlane wrocław i wejdź tam.

Zdecydowanie prościej jest dokonywać zakupów, jeśli wiemy, że wolimy umywalki prostokątne i nablatowe od innych, że prysznic ma być ze szkła z otwieranymi drzwiami, a nie z tworzywa z przesuwnymi. Szukaj tutaj:

Remontowanie łazienki nie musi przysparzać stresu, może być naprawdę miłe. Jeśli tylko wcześniej znajdziemy projekt, który nam się podoba, jeżeli zdajemy sobie sprawę z tego do czego zmierzamy i jaki efekt chcemy osiągnąć, to kupowanie materiałów będzie przyjemnością a nie męką. A w rezultacie dostaniemy estetyczne pomieszczenie, w którym będziemy odpoczywać.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*