Skip to content

Interesujący sposób na aranżację domu z otwartą kuchnią

Osoby, które chcą zaaranżować w interesujący sposób swoje mieszkanie, często mają ogólny zarys kolorów, które mają tam być, lecz nie mają zmysłu artystycznego.

W takiej sytuacji niezłym pomysłem mogłoby być zatrudnienie specjalisty, który takie aranżacje wykonuje zawodowo.
Powinien on mieć sporą wiedzę z zakresu dostępnych technologii, a także znać się na wielu branżach nauki, m.in. architektury czy psychologii. Kompetentny architekt wnętrz powinien również mieć wysoko rozwinięte wyczucie kolorów czy kształtu. Wtedy już na bazie paru fundamentalnych informacji odnoszących się do metrażu pomieszczenia czy też oczekiwanych w nim barw, będzie w stanie pokazać wstępną, lecz z pewnością bardzo interesującą pod względem stylistycznym aranżację mieszkania. Tego typu architekt jest odpowiedzialny także za ustawienie wszystkich źródeł światła. Posiada ono przecież olbrzymi wpływ na komfort naszego życia we własnym mieszkaniu. Dobrze oświetlone wnętrze może wyglądać na cieplejsze.
obraz
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Przygotowując projekt jego kompozycji, taki projektant wnętrz stara się oddzielić tam pojedyncze strefy. Jeśli dla przykładu w mieszkaniu jest kuchnia otwarta oraz jest ona połączona z salonem, to interesującym rozwiązaniem jest ustawienie jakiejś sofy tylną stroną do kuchni. Już to będzie delikatnie wyznaczać poszczególne pomieszczenia.

Jednak profesjonalny architekt wnętrz (polecamy projektowanie wnętrz Gorzów) może projektować nie tylko mieszkania prywatne, ale również agencje czy też hale wystawowe tak, żeby przedstawiana w nich oferta była jak najlepiej dostępna dla potencjalnych klientów. Wówczas każdy z nich z uwagą będzie mógł zaznajomić się z propozycją i może stanie się klientem takiej firmy.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*