Skip to content

Idealny wytwórca elementów łącznych

W mieszczących się w prasie anonsach dotyczących pracy wielokrotnie stykamy się z określeniem typu „nasza powstała w 2001 roku korporacja ma długą tradycję”. Jej twórcy z pewnością posiadają dużą wiedzę oraz doświadczenie, wszakże istnieją firmy, jakich początki datowane są jeszcze na czasy carskie.
Założona 24 lipca 1837 roku Żywiecka Spółka Śrub „Śrubena” jest jedną z najbardziej znaczących rodzimych fabryk robiących części złączne.

wentylator

Autor: Starmix
Źródło: Starmix
Jak wskazuje jej określenie, Śrubena produkuje śruby, ale również inne części, które służą łączeniu różnych elementów. W jej palecie mieszczą się także gwoździe czy nity, jakie produkowane są technologią na zimno i na gorąco. Spółka Śrubena jest współcześnie firmą akcyjną, która posiada takowe wyróżnienia jak Rzetelna Spółka czy podobnie szacowne Diamentowe Odróżnienie. Na stronie internetowej tego zakładu można dowiedzieć się, że Śrubena przekaże śruby na najbardziej znaczącą gospodarczą inwestycję w Polsce najnowszego ćwierćwiecza. W dzisiejszych czasach Śrubena proponuje produkty we wszelakich klasach własności automatycznych o średnicach od M5 do M64. Śrubena tworzy je zarówno według całych zwyczajów jak i na specjalistyczne wymagania Klienta.
Nie ma więc wątpliwości, że branża metalowa dla Śrubeny nie jest niczym trudnym. Przedsiębiorstwo specjalizuje się branżą metalową od blisko dwustu lat. Mało firm mogłoby pochwalić się takową tradycją. Jest tak przeto, że branża metalowa tworzyła i robi nadal towary, jakie są stosowane na naprawdę dużą miarę. Od budownictwa, przez wyroby zbrojeniowe na motoryzacji finalizując.

Chociaż to wciąż nie wszystkie branże, w jakich mają zastosowanie towary Śrubeny, jakie mieszczą się pod określeniem branża metalowa. Przecież różne śrubki (zobacz również nakrętki wciskane) stosowane są także przykładowo w przedmiotach RTV.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*