Skip to content

ALWRO SA Zakłady Odlewnicze

Korzenie naszej działalności sięgają 1946 r., jednakże ALWRO S.A została stworzona w 1991 roku – tuż po prywatyzacji fabryki ALWRO. Obecna działalność spółki powstała dzięki ewolucjom rozpoczętym w latach dziewięćdziesiątych – m.in. z powodu konieczności nieprzerwanego udoskonalania zaplecza technologicznego, ale także za sprawą dbałości o środowisko naturalne.

Pierwszy faza burzliwych zmian obejmowała likwidację starej technologii o dużej szkodliwości dla środowiska jak i otoczenia.

przemysł

Autor: andrew moser
Źródło: http://www.flickr.com

Przemiany obejmowały zarówno unowocześnienie parku maszynowego oraz wprowadzenie nowoczesnych urządzeń.Już po dwóch latach istnienia firmy zainstalowano urządzenia dające możliwość na odlewanie ciśnieniowe, po kolejnych 3 latach w firmie pojawiły się urządzenia służące do odlewania odśrodkowego – co dało szansę na otwarcie nowego rozdziału w historii przedsiębiorstwa. Najnowsze technologie jak również maszyny sprawiły, iż w dużym stopniu zwiększyła się oferta asortymentowa firmy.Razem z zmianami maszyn i wprowadzeniu nowoczesnych technologii w życie, wprowadzaliśmy ogromne zmiany związane z ochroną przyrody – zrezygnowaliśmy m.in z odlewania niebezpiecznego dla środowisko żeliwa, nasza działalność skupiła się na odlewaniu ciśnieniowym. W naszym asortymencie znajduje się bardzo szeroki asortyment odlewów z metali kolorowych produkowanych metodą ciśnieniową, zarówno w formach metalowych jak i w formach piaskowych (odlewy (idź do serwisu) piaskowe) formy te pozwalają na odlewnie najtrudniejszych elementów – zapytaj o ofertę Alwro.

W naszej ofercie znajdują się także odkuwki .Szeroki profil (zobacz ofertę kształtowników zimnogiętych) działalności i specjalizacji jest do osiągnięcia dzięki utalentowanej kadrze inżynierów oraz specjalistów. To dzięki nim osiągalne jest ciągłe doskonalenie i rozwijanie zakładu.

Za sprawą zachowania pieczy na każdym stadium produkcyjnym – począwszy od stu procentowej kontroli materiałów, tak aby zachowały wytyczne jakościowe, poprzez kontrolę posiadanego zaplecza technicznego, aż po ostateczną kontrolę jakości końcowego produktu, wytwarzamy odlewy o najwyższej jakości.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*