Skip to content

W którym pomieszczeniu najbezpieczniej chować stroje?

Z pewnością znamy te zabawne sytuacje, gdy dziewczyna staje przed szafą, na pięć minut przed wyjściem i nieoczekiwanie z przerażeniem orientuje się, że zupełnie nie ma co na siebie założyć. To bardzo dziwna rzecz, ponieważ szafa zazwyczaj jest przepełniona fatałaszkami. To bardzo kobieca przypadłość. Ale możliwe, że gdyby w tej garderobie panował porządek, nasza pani prędzej dokonałaby ostatecznego wyboru?

garderoba

Autor: Kuchinox
Źródło: Kuchinox
Co uczynić, kiedy ubrania nie mieszczą nam się w szafkach? Najprostszym wyjściem jest wyrzucenie tych zbędnych. Z pewnością niejeden z nas trzyma w swojej szafie rzeczy, których już od jakiegoś czasu nie zakłada. Dzieje się tak z przeróżnych powodów. Czasami, zachęceni ciekawą zniżką, kupimy coś, co tak w zasadzie w ogóle nie jest w naszym stylu. Niekiedy zostajemy obdarowywani przez bliskich ciuchami, które ani trochę nam się nie podobają, ale nie chcemy ich wyrzucić. Ale już koniec z sentymentalnością.

Zaabsorbował Cię ten tekst? Jeśli tak, to sprawdź dodatkowo ten świetne źródło. Sprawdź, to także będzie dla Ciebie warte zainteresowania.

To, co nam się nie podoba, musi błyskawicznie opuścić nasz dom.

Idealnym rozwiązaniem problemu z ubraniami jest kupno nowoczesnej szafy, której wnętrze jest dokładnie wykorzystane. Są one rozdzielone na specjalne części, a te potem na rozmaite półeczki i szuflady. W takich szafach zmieści się właściwie cała nasza garderoba i na pewno starczy jeszcze miejsca na obuwie, czy dodatki, jak na przykład rękawiczki.

Jeżeli nie jesteśmy w stanie zakupić tego typu szafy, głównie ze względu na niedużą przestrzeń w pokoju, możemy wybrać inne meble, które mogą nam pomóc uporać się z rozrzuconymi dookoła ubraniami. Można zaopatrzyć się w specjalne stojaki na ciuchy, które spełnią zadanie szafy. Są one niezmiernie funkcjonalne i łatwo je złożyć. Zmieszczą się nawet w najmniejszym pokoju i można je postawić w pomieszczeniach, gdzie jest duża wilgotność. Można też udoskonalić naszą starą garderobę. Wystarczy kupić drążki na ubrania, klamerki na wieszaki, które pomogą nam wieszać po kilka ubrań na raz oraz wiszące półeczki, które idealnie zagospodarują wolne miejsca w naszej szafie. Na dole z kolei można postawić pojemniki na buty.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*