Skip to content

Gdy zapodziejesz klucze

Czasem tak bywa, że człowieka dręczy okropny pech. Nagle zawieruszają się istotne rzeczy, bez których nie można się obyć, takie jak klucze do auta albo lokum. Jeżeli nieszczęśliwie nie schowałeś gdzieś zapasowej kopii, należy wezwać ślusarza, który może otworzyć każdy zamek.

Jeśli chodzi o takie usługi jak posiada wiele firm parających się tym fachem.

Aby odszukać kompetentnego ślusarza, którzy funkcjonuje przez całą dobę, do wyszukiwarki internetowej wpisz frazę. Naturalnie o ile nie żyjesz w Warszawie, możesz wstawić tam inne miasto. Pamiętaj, żeby zamówić ślusarza, który szybko dotrze na miejsce. Nie zapominaj, że prawdopodobnie po sforsowaniu drzwi czeka cię ich wymiana.

Jak uchronić się przed takimi kłopotami w przyszłości:

– dorób sobie parę odbitek głównych kompletów kluczy. O ile znasz kogoś spolegliwego, np. członka rodziny, przekaż taką kopię na przechowanie. W innym wypadku możesz zdeponować klucze w jakimś bezpiecznym miejscu, np. w schowku bankowym.

drzwi wejściowe

Autor: OknoPlus
Źródło: OknoPlus

– zapasową parę kluczy ukryj gdzieś w rejonie mieszkania. To działanie jest naturalnie odpowiednie jedynie wtedy, jeśli mieszkasz w domku jednorodzinnym i masz ogródek, w którym możesz skutecznie przechować klucze.

Jeśli uważasz, że ten tekst jest godny zainteresowania, to co powiesz, kiedy przeczytasz więcej informacji z tego źródła?. Zwyczajnie kliknij tutaj i zobacz.

Wiedz, że kryjówka musi odznaczać się dwiema właściwościami. Primo, ma być niemożliwa do znalezienia przez złodziei.

To przyciągający oko post, jednak dodatkowo zobacz też inny pokrewny i w równym stopniu niebanalny wpis – my zalecamy to źródło (http://infinitex.pl/elementy-mocujace-zaroodporne/).

Po drugie, ma być nietrudna do znalezienia przez Ciebie. Niestety, Bywa, że mózg czasem może zawieść.

– klucze zawsze trzymaj w określonym miejscu, np. w kieszeni. Często sprawdzaj, czy wciąż tam leżą.

– do zestawu kluczy dodaj smycz, dzięki której będziesz mógł je przymocować do sprzączki spodni lub wnętrza torby.

– o ile często spacerujesz w tłocznym miejscach, cały czas pilnuj swojej torebki i kieszeni, bo kieszonkowcy umieją być niezwykle zdolni. Zręczny złodziej wyjmie Ci rzeczy z kieszeni i ucieknie bezkarny.
Źródło: Pogotowiezamkowe.com.pl

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*