Skip to content

Fuzje dużych spółek w polskiej przestrzeni gospodarczej sygnałem postępu oraz ekspansji na nowe różnorodne rynki

W polskiej przestrzeni gospodarczej z roku na rok dochodzi do coraz większej liczby fuzji pomiędzy różnorodnymi przedsiębiorstwami.
Wspólne złączenie sił przeciw stale zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej umożliwia pełniejszą sposobność w realizacji celów biznesowych jednakowo tych krótko jak i długoterminowych.

Idealnym przykładem skutecznej fuzji jest połączenie się spółek Armak oraz Zetkama. Armak to firma w Sosnowcu, która od lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości zaworów bezpieczeństwa, które cieszą dużym wzięciem ze strony nie tylko polskich odbiorców. Wejście do spółki z firmą Zetkama dało Armak nowe pole do manewru jak i rozwoju.

Jeżeli ta problematyka Cię ciekawi, bez zwłoki kliknij ten odnośnik. Opublikowana w tamtym miejscu pełna treść na pewno również Cię zainteresuje.

/J]

lodówka

Autor: Cheryl DeWolfe
Źródło: http://www.flickr.com
Zetkama to rozpoznawalny lider w obszarze Europy, produkujący najróżniejszej armatury przemysłowej jak i odlewów żeliwnych. Zetkama gwarantuje swoim nabywcom najwyższej jakości sprzęt, jak i wytycza nowe standardy w gospodarce europejskiej. Z każdą następną fuzją notowania Zetkama rosną. Artykuły firmy sprzedawane są w ponad 50 krajach na świecie. Nieustannie wzrastające notowania Zetkama uwidaczniają, że fuzje pomiędzy firmami z tej samej branży są jednym z najlepszych narzędzi względem naporu konkurencji. Fuzje rozwijjaą – w ich rezultacie firmy mogą bardziej skupić się na chociażby inwestowaniu w nowoczesne technologie produkcyjne ugruntowując lub też osiągając pozycję lidera w swoim sektorze.

Tego sortu akcje są coraz powszechniej praktykowane. Nowocześnie nastawione przedsiębiorstwa muszą brać pod rozwagę opcję, że samemu nie będą zdolne sobie poradzić.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*