Skip to content

Fototapety – wyszukana dekoracja ścian

Fototapety mają dużo zalet. Ta dekoracja wizualnie powiększy wnętrze, ozdobi ścianę, meble, wprowadzi do wnętrza grafikę i kolor.
Fototapeta jest to kapitalny pomysł na szybką jak też efektowną ozdobę wnętrz.

fototapety dla chłopców
Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
Fototapeta to pomysł na wnętrze efektowny, niezbyt drogi i prócz tego względnie prosty do uskutecznienia. Tak naprawdę wystarczy, iż wykoncypujemy, gdzie pragniemy posiadać fototapetę w budynku. O resztę zatroszczą się profesjonaliści. O ile nie podoba nam się żaden z deseni odnalezionych u producentów, zamawiamy fototapety dla chłopców, na których jest wydrukowana fotografia naszego autorstwa bądź przez nas zaproponowane. Fototapety kładziemy na ścianie, przyklejając je zwykłym klajstrem, takim samym, jakiego stosuje się do tapet tradycyjnych.
Hamak czyli coś dla leniuchów
Autor: Homebook.pl
Źródło: Homebook.pl
Fototapety są wykonywane z papieru specjalnie wzmocnionego jak też zabezpieczonego czy winylu. Gdy fototapety się zakurzą, bez kłopotu przetrzemy je po prostu szmatką zwilżoną wodą z łagodnym płynem. Na fronty mebli najlepsze są fototapety samoprzylepne fototapety, wydrukowane na folii i laminowane. Fototapetę należy dobrze dobrać, zwracając uwagę na wielkość wnętrza. Pamiętajmy, że przeważnie postacie czy też przedmioty są przeskalowane – znacznie większe niż w rzeczywistości. Wnętrze (polecamy również ścierki) nabiera wtenczas nieco abstrakcyjnego charakteru, lecz to wszak również może być umyślny zabieg. Zdjęcie przeważnie drukujemy na pasmach o szerokości ok. 1 m, jakie musimy ze sobą połączyć. Trudno doskonale je dopasować, ale jest to nieodzowne, bowiem nawet minimalne przesunięcie jest dostrzegalne.

Zdjęcia we wnętrzach to metoda nie jedynie na upiększenie pomieszczeń i odświeżenie ich wystroju. Jeśli do aranżacji użyjemy fotografii artystycznej, mamy następną sposobność, by we własnym mieszkaniu obcować ze sztuką.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*