Skip to content

Fototapety w aranżacji pomieszczeń

Fototapetę można zastosować przy każdej aranżacji zarówno mieszkania jak także pomieszczenia komercyjnego.
W sypialni właściwie wybrany motyw fototapety uwydatni nam jej prywatny charakter, w jadalni florystyczny wzór bądź odpowiednie zdjęcie na przykład na ścianie nad blatem kuchennym polepszy nam apetyt (filiżanka z ziarenkami kawy, smakowite ciasteczka, dania czy owoce), sprawi również, że kuchnia stanie się niepowtarzalna, w salonie ciekawy pejzaż wprowadzi intymny, ciepły nastrój zaś fragment ściany przystrojony fototapetą, jeżeli oprawimy go w stosowną ramę, sam w sobie może być dziełem sztuki.

czujnik temperatury

Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapetą można przyozdobić część albo całą ścianę, dobrze sprawdzi się też jako jeden z kilku detali ozdabiających pomieszczenie. Barwna fototapeta dla dziewczynki ozdobi pokój szkraba.
Współczesna fototapeta, to nie wyłącznie nieograniczony wybór motywów lecz również różny materiał, z którego zastała zrealizowana. Do alkowy, pokoju dziennego lub biura starczy fototapeta z lateksowego papieru, posiada gładkie wykończenie, jest trzykrotnie grubsza od tradycyjnej tapety papierowej, dzięki temu nie nasiąka klejem w trakcie nakładania i nie rozciąga oraz nie rwie się, możesz ją przemywać.

Z kolei na powierzchnie narażone wybitnie na zmoczenie bądź zniszczenie, to jest na ścianie nad blatem kuchennym czy też w łazience, istnieje winylowa fototapeta na flizelinie z laminacją, to produkt ekskluzywny dający efekt „ziarenek piasku”, jest on tak wytrzymały, zatem wodoszczelny i nieścieralny surowiec, iż z powodzeniem możemy nim wyłożyć nawet blat stolika.

Czy masz chęć pogłębić swą znajomość rzeczy na ten temat? Więc chcemy nakłonić Cię do naszych następnych tekstów – kliknij hiperłącze do witryny (http://www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/planty-raclawickie/).

Pojawiły się również super wytrzymałe fototapety do zastosowania na podłogę, jednakże dla nader ekstrawaganckich wnętrz.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*