Skip to content

Fototapeta na ścianie w łazience – stosowane materiały oraz projekty graficzne

Fototapeta w łazience nie budzi obecnie żadnego zdziwienia. Producenci fototapet już od kilku lat stosują bezpieczne dla zdrowia, bezwonne materiały, które są wytrzymałe na wilgoć oraz nie tracą kolorystycznego nasycenia, dzięki czemu mogą przetrwać w łazience przez wiele lat.

Fototapety to ciekawy pomysł na dekorację, także w łazience. Jednak przy wyborze fototapety do łazienek powinniśmy zwrócić uwagę, by była wytrzymała na charakterystyczne warunki panujące w tym pomieszczeniu koniecznie zapoznaj się z ofertą na stronie . Producenci proponują fototapety winylowe czy pokryte cienką warstwą laminatu, którym nie zaszkodzi wilgoć i gorąca para, a ponadto mogą być delikatnie przecierane bez obawy o o to, że się zniszczą. Poza specjalnymi tworzywami, fototapety na ścianę do łazienki wyróżniają się również charakterystycznymi motywami graficznymi. Przeważnie do łazienki poleca się subtelne wzory, jakie sprzyjają wyczoczynkowi – bambusy, kamienie, kwiaty lub pozostałe motywy w delikatnych barwach, nierzadko dopełnionych soczystą zielenią .

Czy powyższa wzmianka wzbudziła Twoją ciekawość? Jeśli tak, to poznaj ten niesamowicie wyczerpujący artykuł (https://sklep.kunszt.pl/lozka-metalowe-c-1.html). On z pewnością także okaże się warty poznania.

Odpowiednio wybrana fototapeta w jasnych tonach może również optycznie powiększyć nieduża łazienkę – stworzyć iluzję dodatkowych metrów kwadratowych za sprawą przestrzennego ujęcia.

elegancka pościel

Autor: Amy Aletheia Cahill
Źródło: http://www.flickr.com
lampy

Autor: [Duncan]
Źródło: http://www.flickr.com

Wspomniane motywy nierzadko stosowane są nie tylko w łazienkach, ale także w salonach masażu, gabinetach kosmetycznych i innych miejscach, jakie mają służyć zadbaniu o ciało oraz relaksowi.

Taka dekoracyjna fototapeta w połączeniu z klimatycznymi świeczkami, przyjemnym zapachem olejków bądź kadzidełek potrafi wprowadzić do wnętrza atmosferę wypoczynku.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*