Skip to content

Fototapeta jako wyszukany sposób na dekorację ścian

fototapeta to pomysłowy sposób na dekorację ścian. Wykorzystywana właściwie w jakimkolwiek pomieszczeniu, lecz ostatnimi czasy coraz odważniej wstępuje w łazienkową przestrzeń.

Chociaż wydaje się, że królestwem łazienki władają płytki ceramiczne, to jednak jest odmiennie.
nowoczesne AGD w kuchni
Autor: Goedeker’s
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy, ażeby aranżacja łazienki była niepowtarzalna, postawmy na dekoracje ścian. Fototapety do łazienki muszą być w szczególności odporne na wilgotność. Jesteśmy zmuszeni zadbać też o to, by dekoracja ściany wpisywała się w charakter łazienki. Wrogiem ozdoby ścian w postaci fototapety w łazience jest woda i dominująca w tym miejscu wilgotność. Długowieczność typowemu plakatowi wydrukowanemu na papierze gwarantuje laminowanie, lub położenie go w aluminiowej ramce za szkłem. Jest to wygodne podejście, gdy lubimy zmiany wystroju łazienki, albowiem łatwo zamienić go na inny. Fototapetę do łazienki kupujemy na wzmocnionym podłożu winylowym na flizelinie laminowanej. Takie podłoże jest nie tylko odporne na zmiany mechaniczne, ale także wodoodporne.
Fototapety szklane to alternatywa dla wymagających użytkowników, którzy wyszukują niezawodnego podejścia. Szklana wersja nie tylko jest nadzwyczaj prosta w utrzymaniu, ale także stanowi ciekawy dodatek, jaki urozmaici każde wnętrze. Największą zaletą fototapety na szkle jest kompletna ochrona przed wilgotnością.

Do wyboru mamy wariant umiejscowiony pod szkłem utwardzanym, model z podwójnym oszkleniem, a także fototapetę drukowaną na szkle hartowanym. Wszelkie te fototapety są właściwym rozstrzygnięciem. Fototapety to nadzwyczaj dobry projekt na pomysłową aranżację łazienki.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*