Skip to content

Fototapeta jako sposób na ozdobę ścian w kuchni

Strategii na ozdobę ścian w każdym pokoju jest dużo. To, jakim sposobem ją udekorujemy zależy od naszych zamiłowań, możności i wyobraźni.

Grzejnik AFRO NEW

Autor: INSTAL-PROJEKT
Źródło: INSTAL-PROJEKT
Przeprowadzając dekoracje na własną rękę, zdołamy częściej je zmieniać i częściej radować się nowym otoczeniem.

Dzisiaj można kupić takiej postaci fototapety, że mogą być wykorzystywane w tak trudnych pomieszczeniach jak kuchnia, bądź toaleta. Tak wytrzymała fototapeta musi cechować się wytrzymałością na wilgoć i ścieranie. Wzór nanoszony jest na podłożu winylowym, jakie przepuszcza parę wodną, przez co ściany swobodnie oddychają. Równolegle jest to artykuł niepalny dzięki czemu bez najmniejszej obawy zdołamy go użyć w pobliżu kuchenki gazowej. Fototapeta kuchnia zabezpieczona jest laminatem również zabezpieczającym przestrzeń przed niewielkimi uszkodzeniami i otarciami. Fototapetę wolno czyścić za pomocą szmatki zarówno na mokro jak i na sucho. Jej zaletą jest to, że świetnie kryje felery i niedoskonałości ścian. Fototapeta foliowa jest samoprzylepna, druk umiejscowiony jest na tkaninie poliestrowej.

Zajmujący artykuł? Jeśli tak uważasz, to równie absorbujące kwestie przeczytasz też we wpisie, który jest tu.

Ów rodzaj fototapety przykleja się na prostych nawierzchniach. Nieczęsto wykorzystuje się ją na ścianach, częściej na meblach, lub drzwiach.

fototapeta kuchnia

Autor: Braven
Niezwykłą opcją jest fototapeta 3D. Jest to bez wątpienia niebanalna, wyjątkowa i nadzwyczaj atrakcyjna ozdoba każdego pokoju.

Klasyczne obrazy, do których można zaliczyć kosze z warzywami, martwą naturę, zboża i kłosy, słoiki z dżemem, a także przeróżne przyprawy i wyroby makaronowe z pewnością sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Odpowiednie motywy harmonijnie uzupełnią kolor mebli, okuć i naczyń.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*