Skip to content

Wyposażenie magazynów

Założenie i budowanie własnej hali to nie lada wyzwanie. Odpowiednie wymiary, materiały na budowę i liczne pozwolenia. To jednak tylko część zadań, z którymi będziemy się zmagać w momencie budowania magazynu. Poniżej skupimy się jednak na czynnościach wykończeniowych.

Powierzchnia magazynowa
Autor: Leonora Enking
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy hala zostanie już ukończona (tego rodzaju nieruchomości powstają krótko), przychodzi kolej na nabycie ważnych części wyposażenia. Bezwzględnie pomyśl o nabyciu takich elementów, jak antresole magazynowe.

W szybki i łatwy sposób można je montować oraz demontować. Są one skrupulatnie skonstruowane z najlepszej jakości surowców. Charakteryzują się sporą funkcjonalnością i bezusterkowością. Wyróżniamy parę rodzajów takich regałów. Są to regały paletowe typowe, wjezdne, przepływowe a także przesuwane.

Regały magazynowe występują w rozmaitych wariantach w zależności od materiału stacjonującego w danym magazynie. Jesteśmy w stanie wypunktować regały rzędowe, regały wjezdne – idź do serwisu regały wjezdne -, regały półkowe, przepływowe, itp. Nieraz spotykane, zwłaszcza w potężnych magazynach są regały wjezdne. Spełniają one rolę ochronną dla subtelnych towarów, jakie nie powinny być magazynowane w sposób blokowy. Chcąc umiejscowić, lub ściągnąć produkt, przemieszcza się po prostu wszelkie znajdujące się na konkretnym regale. Regały wjezdne użytkowane są także w chłodniach. Wykonane są w owym przypadku z surowców nie poddającym się wpływom niskich temperatur.

Regały – wypróbuj w promocji regały magazynowe: http://olejnik.pl/ – przemysłowe można zauważyć też w sklepach oraz archiwach. Znane są regały półkowe, służące do gromadzenia towarów o mniejszych gabarytach a także nie zaprzątające tym samym wiele powierzchni. W tym rodzaju regałów magazynowych zwykle można dostosowywać wysokość półek. Półkowe regały przemysłowe są także przeznaczone do składowania artykułów o nieokreślonych rozmiarach i formach, czyli np. strojów.

Końcowym zadaniem jest efektywne rozreklamowanie usług magazynu. Warto zdobyć kontrahentów, którzy opłacą usługi magazynu na długi czas. I pamiętajmy, że w naszej hali mieszczą się cenne sprzęty i towary.

Dlatego powinniśmy zatroszczyć się o monitoring (przykłady tu: polecany link) całego magazynu. Niestety różne rzeczy się zdarzają. W pomieszczeniach biurowych koniecznie powinny się znaleźć rejestratory przemysłowe (odkryj więcej tu) i kamery.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*