Skip to content

Profesjonalne alkomaty – nie myśl o tańszych podróbkach

Każdy z nas ma świadomość, iż nie można prowadzić auta pod wpływem alkoholu. Wszakże nie zawsze pamiętamy o tym w dzień po spożyciu. Dlatego też warto posiadać alkomat, jaki precyzyjnie wskaże nam poziom alkoholu we krwi – aby nie zostać negatywnie zdziwionym podczas policyjnej kontroli a także by nie sprawiać zagrożenia podczas jazdy.

Jakość różnego wariantu alkomatów będzie nadzwyczaj różnorodna. Efekty pomiarów wyświetlanych przez sprzęty różnego rodzaju są w stanie się bardzo mocno różnić. Złym rozwiązaniem są alkomaty w kształcie breloku. Podlegają one szybkiemu zepsuciu i przekazują nader niecelne dane. Najlepszym rozstrzygnięciem będą alkomaty dowodowe – takie, jakie stosuje sama policja. Muszą mieć one sposobny atest oraz podlegają okresowej regulacji – by gwarantować jak najbardziej trafny test (-> zobacz szczegóły). Takie sprzęty są także używane w miejscach pracy celem kontroli trzeźwości osób pracujących. Dlatego też sa one w stanie uchwycić nawet najmniejszy promil alkoholu.

alkohol
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Decydując się na alkomaty dowodowe najmniej doniosłym czynnikiem winna być ich cena. Niestety za jakość należy płacić, toteż absolutnie nie zaleca się tańszych zamienników, których pełno jest w sklepach internetowych. Bardzo istotne jest znaleźć taki alkomat, jaki może funkcjonować w szerokim zakresie temperatur – aby w okresie zimowym nie pokazywał przekłamanych rezultatów.

Wiele osób szuka fascynujących informacji na ten temat problem. Trafnym rozwiązaniem będzie odwiedzić nasz serwis. Naprawdę warto! Przekonasz się, że nie pożałujesz!

Warto zdecydować się także na taki model, jaki posiada porządną opiekę serwisową. Sporo sklepów umożliwia darmową kalibrację sprzętu – będzie to też bardzo dobry czynnik zabierający głos za doborem danego sklepu. Przed powzięciem decyzji na dany rodzaj urządzenia powinno się zapoznać się z wypowiedziami o tym towarze, jakie umieszczane są w Internecie. Pozwoli to uchować się przed nabyciem nieodpowiedniego urządzenia. Jako, iż koszty opisywanych urządzeń nie są małe – warto zakupić taki sprzęt do firmy – wtenczas będzie możliwość odliczenia VAT-u (). Z całą pewnością warto pomyśleć nad zakupem takiego urządzenia – łatwo zauważyć, że może się ono przydać w różnorakich sytuacjach i pozwala na ochronienie się przed niepotrzebnymi trudami.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*