Skip to content

Przyszedł czas na wiosenny zakup opon

Przełom jesieni i zimy oraz przedwiośnie to czas, kiedy większość posiadaczy autzazwyczaj zmienia opony w swoich samochodach i na rynku poszukiwane są wszelkie możliwe rozmiary opon. Obecnie opony możemy nabyć w wielu specjalistycznych zakładach oferujących również ich wymianę, montaż oraz przechowanie. Ale klienci mogą je kupić także w licznych sklepach internetowych, które wybrane przez nich opony przyślą do domu korzystając z usług firmy kurierskiej.

Opony w rozmiarze 205 r16 55 to bardzo popularne rozmiary opon dla aut klasy średniej. Opony w rozmiarze 205 55 r16 link do oferty sklepu używane są do tak popularnych marek samochodów, jak Volkswagen Golf, Audi A4, Peugeot 307 czy Renault Megane, a także nieco większych BMW serii 3, czy Volvo s60. Opony te oferowane są w zasadzie przez wszystkich wiodących producentów w wersji zarówno letniej, jak i zimowej.

Hurtopony.pl - opony

Źródło: Hurtopony.pl

Opony w rozmiarze 185 65 14 , a także 175 65 14 są użytkowane przez właścicieli małych samochodów, na przykład Nissan Micra czy Opel Astra F. Opony – sprawdź to koniecznie – tego rozmiaru są dostępne również w bardzo dużym asortymencie. Niezależnie od tego, czy zamierzamy wybrać opony zimowe czy letnie, powinniśmy poświęcić trochę czasu, aby starannie wybrać model opony do naszego pojazdu, warunków drogowych, w jakich się najczęściej poruszamy, oraz typu jazdy, jaki stosujemy. Bogatym źródłem takich informacji są opinie innych użytkowników danego typu opon, zamieszczane na forach internetowych sklepów z oponami.

Rozmiar 225 45 17 link do oferty sklepu są to opony typowe dla aut sportowych, więc bardziej wymagających. Muszą cechować się trakcją oraz krótką drogą hamowania. Możliwość wyboru tych opon nie jest tak szeroka jak opon dla typowych samochodów. Bardzo ważna jest tutaj przyczepność opony, a mniej istotne parametry uwzględniane przy doborze opon dla typowych marek aut osobowych, jak na przykład duża trwałość czy wygląd. Zanim zdecydujemy się na kupno, warto więc dokładnie poznać wyniki testów określonego typu opony.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*