Skip to content

Dlaczego wytwarza się obecnie tak ogromne ilości nowych telefonów komórkowych.

Obecnie komórki to jeden z najczęściej kupowanych produktów elektronicznych. W każdym roku produkuje się na świecie kilkaset milionów aparatów, z których coraz większą część stanowią smartfony.

Tak duże zapotrzebowanie wynika z trzech rzeczy. Po pierwsze polityka każdego operatora komórkowego będzie taka, że co dwa lata przy nowej umowie są proponowane nowe smartfony. Z premedytacją są one wliczone w cenę abonamentu, więc kupujący są uradowani za niedużą dopłatą lub nawet za symboliczną złotówkę otrzymują najnowszy sprzęt. W rzeczywistości i tak za urządzenie zapłacą co mają zapłacić, pod postacią wyższego abonamentu, niż przy umowie bez telefonu.

Po znacznie więcej informacji serdecznie zapraszam na (http://www.maszyny-tmc.pl/granulator-peleciarka-do-pasz/) tęstronę www. Nie czekaj – polepsz swoją wiedzę na tentemat omówiony w tekście.

Lecz zasada jest taka, że jeżeli dają to trzeba brać, więc wielu ludzi przeważnie co dwa lata zmienia telefon na kolejny, mimo że może nawet nie potrzebować tego specjalnie. Drugi powód zmian telefonów to fakt, że przy części modeli dwa lub trzy lata to maksymalny okres, jaki przeżywają, a później albo się psują, albo stają się przestarzałe. No i w końcu dochodzi kwestia ambicji, w wielu towarzystwach wręcz się nie można pojawić z komórką, która pochodzi sprzed kilku sezonów, więc na bieżąco trzeba kupować najnowsze wersje.

smartfon

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com

Rezultatem takich praktyk jest bardzo duża liczba telefonów, które corocznie w taki czy inny sposób kończą swój żywot. Jeśli aparat jest w dość dobrym stanie i mało zniszczony, to spokojnie można zastanowić się nad jego sprzedażą. Jeżeli się ma nieco czasu, to można wystawić go na aukcji lub w jednym z serwisów ogłoszeniowych, a jeśli komuś zależało będzie na szybszej sprzedaży, to najlepszą opcją jest skup (kliknij tutaj skup banknotów) telefonów wrocław.

W takich skupach ostatnio coraz częściej można spotkać telefony zupełnie nowe, nigdy nie używane. Komórkowi operatorzy proponując telefony do umów niekiedy dają bardzo ciekawe promocje i rabaty, wiele osób decydując się na nową umowę bierze taki aparat razem z nią, zwłaszcza jeśli będzie on w atrakcyjnej cenie. I jeżeli takie osoby nie potrzebują nowego aparatu, to te nowe zwyczajnie sprzedają.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*