Skip to content

Dlaczego najlepiej wybrać fototapetę do naszego domu? Jak możemy ją aranżować we wnętrzach?

Fototapety to bardzo dobry sposób, by powiększyć i ożywić każde wnętrze. Są idealne do każdego pomieszczenia, bez trudności również można wybrać wzór albo motyw, który odpowiada stylowi wnętrza.

Będzie pasował więc do wnętrz minimalistycznych, nowoczesnych, jak i klasycznych.
Fototapety są wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia, niestraszna im wysoka temperatura. Z powodzeniem zastępują płytki kuchenne, w toalecie czy suchej strefie pokoju łazienkowego. Kreują wSPAniałe iluzje przestrzenne na ścianie w holu, a jednocześnie nad spocznikiem schodów. Świetnie wyglądają na frontach szaf wnękowych, bardzo dobre są na meblach kuchennych. Fototapety to nieskończona ilość wzorów, mamy więc fototapety maki, ludzie czy miasta.
sklep internetowy
Autor: Murat Ertürk
Źródło: http://www.flickr.com
Do kuchni stosowane są fototapety z powiększonymi motywami owoców lub (więcej informacji) warzyw, natomiast w pasie pomiędzy szafkami rewelacyjnie odnajdą się większe pędy bambusa. W łazienkach używa się zaś motywy mające związek z wodą, szczególnie muszle lub rafy koralowe. W otwartej strefie dziennej warto zainwestować w fototapety z pięknymi krajobrazami lub (szczegółyo tym: http://www.promus.katowice.pl) obiektami architektonicznymi. W młodzieżowym pokoju najlepsze są fototapeta motoryzacja, a dziecięcym z bajkowymi postaciami.
Dosyć popularne są jednocześnie fototapety dwukolorowe, np. czarno-białe. Co ciekawe, nie powinniśmy ograniczać się do zdjęć oraz wzorów, które proponują producenci

Jeżeli nie znajdziemy wymarzonego wzoru, to jesteśmy w stanie zamówić taką fototapetę z własnymi zdjęciami, np. z wakacji lub uroczystości rodzinnej, jaka szczególnie jest dla nas istotna.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*