Skip to content

Co kupić na parapetówkę

Kupno pierwszego mieszkania to ważny etap w życiu każdej osoby. Tę chwile warto adekwatnie obejść i zaprosić znajomych na parapetówkę. Najczęściej takie przyjęcie urządza się zanim jeszcze nabyte zostaną meble i dodatki upiększające wystrój, ale coraz częściej goście zapraszani są do w pełni urządzonego domu. Jest to perfekcyjny moment do pochwalenia się własnym kątem. Skromne prezenty na parapetówkę są zawsze dobrze widziane. Aby trafić z prezentem w preferencje nowych gospodarzy, trzeba uważnie przysłuchiwać się informacjom z przebiegu meblowania mieszkania.

Autor: Dekoral

W przypadku, gdy wybierzemy się na imprezę do wciąż nieurządzonego lokum, interesującym pomysłem jest zafundowanie nowym właścicielom opinii zawodowego architekta wnętrz. Natomiast jeśli impreza urządzana jest w kompletnie ustrojonym wnętrzu, koniecznym jest pomyśleć nad prezentem, tak by trafić w gusta właścicieli. Aby tego dokonać należy jedynie dowiedzieć się jakich elementów nie posiadają i czego mogliby potrzebować. Prezentem jest także rzecz, którą domownicy potrzebują, tym niemniej odłożyli kupno. W tym razie świetną ideą będzie nabycie upominku razem pozostałymi współbiesiadnikami. Dobrym pomysłem jest sprzęt AGD np. robot kuchenny, mikser albo blender. Jeśli grupa osób zaproszonych jest mała, a budżet skromniejszy opcją jest nabyć wykwintny serwis do herbaty lub zestaw sztućców.

Można również kupić dwa upominki, przeznaczone dla właściciela i właścicielki. Dla pana domu idealnym upominkiem byłby komplet narzędzi, który zapewne się przyda podczas prac wykończeniowych nieruchomości. Dla pani domu interesująca i przydatna może być poradnik kulinarny, który bez wątpienia zainspiruje do tworzenia ciekawych i smacznych dań.

Inspirującym prezentem mogą okazać się fragmenty dekoracji nieruchomości. Przed tym trzeba dowiedzieć się, w jakim stylu jest lub zostanie urządzone lokum, żeby zakupy pasowały do wystroju. Poręcznym podarunkiem będzie talon na zakupy. Takie talony można nabyć w wielu sklepach z wnętrzarskimi dodatkami.

Gdy chcemy zaskoczyć właścicieli, opcją jest zdecydować się na śmieszne prezenty, które rozruszają zebranych na uroczystości. Tego typu śmieszne gadżety na imprezę stanowią ciekawy pomysł na ochrzczenie świeżo nabytego mieszkania. Szeroki wybór tego typu podarków dostępny jest w internecie – np. gry planszowe dla dorosłych, które rozbawią zgromadzonych, szkło do drinków z wszelkiego typu malunkami, kufel na piwo w kształcie piwa, czy śmieszny zestaw solniczki i pieprzniczki. Pomysłów i inspiracji znajdziemy tysiące – lionello sklep internetowy.

.

Szukając idei na parapetówkowy podarek, koniecznym jest mieć na uwadze, aby mimochodem nie dekorować domu właścicielom według osobistego uznania – leifheit sklep internetowy. Odpowiednio dopasowany podarunek z pewnością nie będzie wyrzucony, a mieszkańcy mogą mieć z niego pożytek i p sklep internetowy – zobacz koniecznie (sklep internetowy Kielce) ę na zawsze.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*