Skip to content

Fototapety z miastem

Aranżacja wnętrz jest rodzajem sztuki, która pobiera natchnienie z otaczającej nas rzeczywistości. Inspiracją mogą być zarówno natura jak i piękno wielkomiejskiego pejzażu. Miasta podsuwają pomysł wyboru wykończeń z cegły i stali lub dla mniej zdecydowanych do wyboru fototapety z panoramą miasta.

Fototapety perspektywiczne, przykłady grafik na fototapetę

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Polska jak i również światowa architektura jest coraz piękniejsza. Kolorowe elewacje wykończone, stalą lub (rozwinięcie tych informacji> wróć) kamieniem wspaniale współgrają z otaczającą zielenią, ciągnącą się wzdłuż współczesnych uliczek i staromiejskich ogrodów.

folie ochronne

Autor: Wastfoll

Natomiast zaraz po zachodzie słońca TAG=miasto zaczyna połyskiwać milionami światełek. Szczególnie w przypadku współczesnych dużych aglomeracji taki krajobraz bardzo często oczarowuje. Takie wielkomiejskie widoki mogą stanowić doskonałą inspirację do aranżacji wnętrz. Fototapeta miasto przedstawiająca cudowną wielkomiejską architekturę ujętą nocą lub dniem, jest bardzo dobrym pomysłem dekoracji domowych ścian.

Tego rodzaju wielkoformatowe grafiki, obrazują miasta zarówno w perspektywicznych jak i panoramicznych ujęciach. Fototapety prezentujące sznur charakterystycznych dla Nowego Jorku żółtych taksówek czy obraz przepięknie rozświetlonych po zmierzchu wieżowców, mogą stanowić wspaniałą ofertę do dekoracji modnie zaaranżowanego salonu lub pokoju sypialnego.

Dużym powodzeniem cieszą się fototapety miast utrzymane w wersji monochromatycznej lub dwukolorowej. Wzmożony kolor, wyróżniający się na tle stonowanego otoczenia, sprawia poczucie trójwymiarowości. Decydując się na tego rodzaju fototapetę, należy pamiętać, że winna ona współgrać z motywem przewodnim aranżacji wnętrza.

Źródło: http://demur.pl/

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*