Skip to content

Decydując się na remont podłogi, nie można zapomnieć o listwach wykończeniowych

Efekt końcowy zawsze rozbija się o drobiazgi. Zatem nie możemy zapomnieć o odpowiednim wykończeniu naszego domu po remoncie.
Często bywa tak, że gdy rozplanowujemy remont, obliczamy, ile to może kosztować.

typ

Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com
Weźmy na przykład remont podłogi. Myślimy zazwyczaj o tym, ile będzie kosztowała wylewka, parkiet i to by było na tyle. A co z listwami wykończeniowymi? Są one niezwykle istotne, ponieważ bez nich remont będzie wyglądał jakby był niedokończony. I nieistotne będzie w tym momencie to, ile wydaliśmy na panele i czy były one kosztowne. Efekt końcowy będzie zniweczony. Zatem listwa jest również niezbędnym elementem, który musi zostać wpisany na listę remontowych wydatków. Nie zapominajmy, że rodzajów listw mamy w sprzedaży dużo. Możemy wybrać takie, które będą raczej wąskie oraz prawie niezauważalne. Jednak jeśli lubimy starodawny styl, to musimy kupić taki typ listwy, który będzie dość wysoki. Będzie się wtedy prezentował niczym w wiekowych kamienicach. Kolor też ma znaczenie. Możemy postawić na tradycyjną biel, zwłaszcza jeżeli taki jest kolor naszych ścian.

Ciekawią Cię różnego typu branżowe posty? Zatem kliknij tutaj komory chłodnicze warszawa i przeczytaj nasze kolejne wpisy na ten temat. Liczymy na Twoją ocenę.

Choć kolor listwy możemy również podebrać pod kolor paneli. Wszystko zależy od tego, jaką wizję stworzyliśmy w głowie. Powinniśmy spytać specjalistę o radę. Wiele sklepów współpracuje z designerami wnętrz.

Możemy też przeglądnąć mnóstwo filmików oraz artykułów w internecie. Nie zapominajmy jedynie o tym, aby właściwie wyliczyć, ile metrów listw będziemy potrzebować. To istotne, gdyż potem może być nam trudno dokupić taki sam model.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*