Skip to content

Czym się kierować przy doborze mebli do zakładu?

Kupno sprzętów do zakładu to poważna decyzja i niemała inwestycja. Czym pokierować się w sytuacji, kiedy na rynku wybór mebli specjalistycznych jest nadzwyczaj duży, a rozpiętość cenowa nie mała?
Meble warsztatowe, są to sprzęty nadzwyczajnego przeznaczenia.

Jako takie powinny być z pewnością dopasowane do dużych obciążeń, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Dobre sprzęty warsztatowe powinny być solidne i ergonomiczne, innymi słowy zapewniać bezpieczną jak też komfortową pozycję pracy.
Kosiarka samojezdna
Autor: Stiga
Źródło: www.stiga.pl
Powinny być skonstruowane z wysokiej jakości blachy stalowej. Malowane trwałymi farbami proszkowymi solidnymi na defekty mechaniczne i chemiczne. Powinny być też schludne jak też proste do utrzymania w czystości. Do pomieszczeń o dużej wilgoci warto wyselekcjonować sprzęty ze stali nierdzewnej. Wybierając sprzęty mobilne: wózki warsztatowe, stojaki przejezdne, powinno się zwracać uwagę na koła: jakiego rodzaju ciężar wytrzymują, ile kół jest skrętnych jak też czy są wyposażone w hamulec (szeroka oferta) oraz czy są pokryte gumą.
W przypadku stołów warsztatowych, w zależności od tego, do których prac będą określone powinno się dobrać stosowny blat. Standardowo stół ESD wykonany jest z grubej sklejki. Taki blat (zweryfikuj u źródła) może być pokryty blachą nierdzewną, gumą olejoodporną gładką, albo specjalną okładziną PCV.
Meble ESD skierowane są do firm o sprofilowanych działaniach technicznych, nastręczających profesjonalnych podejść na stanowisku pracy, tj. składy, fabryki, warsztaty, albo instytucje badawcze i medyczne.

W dostatniej propozycji sklepów odszukacie państwo specjalistyczne stoły montażowe, systemy magazynowe, oświetlone stanowiska pracy, pojazdy magazynowe, stoły do pakowania wraz z dodatkami oraz wiele innych wyrobów. W tym momencie dostępne są meble ESD dedykowane przedsiębiorstwom elektronicznym, stoliki warsztatowe do trudnych robót, pojazdy technologiczne, regały jak też systemy przenośników grawitacyjnych.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*