Skip to content

Czym się cechuje ledowe oświetlenie, jakie ma plusy i gdzie można je wykorzystywać.

Oświetlenie ledowe cieszy się obecnie coraz większą popularnością. W dużej mierze bierze się z tego, że ma naprawdę sporo plusów, mimo stosunkowo wysokich kosztów zakupu.

Błyszcząca kabina
Autor: PR Solutions
Źródło: PR Solutions
To właśnie na tę cenę na samym początku zwracają uwagę kupujący, i faktycznie za dobrą jakościowo żarówkę tego typu zapłacić należy co najmniej kilkanaście złotych, a niejednokrotnie będzie to nawet kilkadziesiąt. Lecz żarówki ledowe posiadają znacznie większą efektywność, bowiem wynoszącą w okolicach 80 procent. Dzięki temu podczas swojego działania potrzebują dużo mniej prądu, a to bezpośrednio się przekłada na opłaty. Jak się ocenia, już po paru miesiącach działania koszty zakupu zwrócą się w postaci rachunków, a później tylko będą same oszczędności.
Patelnie Scanpan
Autor: Scanpan
Źródło: www.smakprostoty.pl
pokój masażu
Autor: Anna
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejnym plusem, także dającym znaczne finansowe korzyści jest fakt, że żarówka led 5w wytrzyma kilka razy dłużej niż tradycyjne rodzaje oświetlenia. Dzięki temu znacznie rzadziej się je wymienia, a to także ma spory wpływ na wydatki związane z oświetleniem. Dla klientów bardzo ważne są również możliwości aranżacyjne, jakie daje oświetlenie ledowe. Sporą jego część stanowią żarówki mające tradycyjne kształty, których używać można w miejsce dotychczasowego oświetlenia.

Czy zbierasz wiadomości w kontekście opisywanego tematu? Jeśli tak, to przeczytaj więcej w omówieniu. Ono też okaże się dla Ciebie ekscytujące.

Ale ogromną popularnością zaczynają się także cieszyć różnego rodzaju panele, listwy czy taśmy. Taki panel led 60×60 albo taśmę można zamontować na ścianie, schodach czy pod szafką, urozmaicając znacznie oświetlenie we wnętrzu.

Takie elementy są bardzo szybkie i proste w montażu, bezpieczne i dające niesamowite wprost możliwości.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*