Skip to content

Czy wiesz, jak stronić od czynników rakotwórczych w aucie?

Żyjemy w czasach, gdy szczególnie zależy nam na prowadzeniu życia w czystym i w jak najbardziej naturalnym środowisku. Należy żałować, że żyjemy również w dniach, kiedy normy czystości w dużych miastach są o wiele przekraczane.

eksperci

Autor: Daniel Lobo
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście wynaleźliśmy również metody na niezawodne oczyszczanie naszego środowiska.
Fabryka

Autor: Alexander Synaptic
Źródło: http://www.flickr.com
Przykładowo na wymagania oczyszczania wody do picia stosuje się substancji pod nazwą węgiel aktywny producent. Używa się go zarówno na skalę gospodarczą w komunalnych zakładach uzdatniania wody jak oraz na użytek prywatny, np. dla podróżników pragnących napić się wody z zanieczyszczonej południowoamerykańskiej rzeki Amazonki. W takowym razie wystarczy tylko nabrać nieco wody do szczególnego kubka i po prostu zaczekać. Umiejscowiony w pojemniku węgiel aktywny producent dzięki swym właściwościom wykona ogólną robotę sam. Taki węgiel aktywny producent (czytaj w serwisie) znajduje również zastosowanie w motoryzacji, przy produkowaniu różnorakich filtrów.
węgiel aktywny producent

Autor: Manuel
Źródło: http://www.flickr.com
Znakomitym przykładem jest filtr kabinowy z węglem aktywnym, dzięki jakiemu powietrze, którym oddychamy w samochodzie jest wolne od różnorakich, wielokrotnie nawet rakotwórczych elementów. Przekonajmy się zatem, czy w należącym do nas samochodzie posiadamy zamontowany filtr kabinowy z węglem aktywnym. To wszakże sprawa życia lub śmierci.

Czy masz ochotę może dostać link do strony kotwiarka górnicza, gdzie oczekują na Ciebie kolejne wpisy? Sądzimy, że spodoba Ci się nasz serwis.

Naszej i własnych bliskich.

Jak ogólnie wiadomo, nie należy palić papierochów, aby zachorować na tę okropną dolegliwość. Nie należy chyba nikogo przekonywać, żeby w jak największym stopniu unikał wszystkich warunków kancerogennych. Jednym ze sposobów| jest akurat filtr kabinowy z węglem aktywnym.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*