Skip to content

Coś dla zapalonych myśliwych, czyli odzież którym skutecznie się ukryjesz

Inaczej ubieramy się, kiedy bierzemy udział w jakiejś istotnej uroczystości, inaczej kiedy szykujemy się na spotkanie z kolegami, a jeszcze inaczej powinniśmy się ubrać kiedy szykujemy się na polowanie. Idzie o to, iż w tym ostatnim przypadku powinniśmy się wtopić w tło i powinniśmy stać się niezauważalni dla zwierząt, a gdyż posiadają one niesamowity wzrok i jednocześnie też słuch, to może się okazać, iż minie wiele czasu zanim idealnie zrozumiemy tą sztukę.

odzież militarna

Źródło: http://www.sxc.hu/

Musimy skupić się na określonych barwachJeśli pragniemy mieć pewność, że nasze polowanie ukończy się sukcesem, że będziemy mogli wrócić ze własną zdobyczą do domu, to bez wątpienia powinniśmy przypilnować, żeby nasza odzież myśliwska ((2,208,).aspx) była jak najlepiej zebrana.

By poznać kolejne niebywale zajmujące wiadomości połączone z zaprezentowanym tutaj tematem, na pewno przyda Ci się dobra strona www (http://www.smartblinds-shop.eu/). Więc kliknij w poniższy link.

Świetnie będzie jeśli będą w niej przeważały różnorakie barwy zieleni i brązów. Na dodatek warto zatroszczyć się o to, aby spodnie posiadały liczne kieszenie, dzięki czemu będziemy mieli szanse w nich chować przeróżnego typu drobiazgi potrzebne podczas polowania.Każda część ubioru ma niesamowite znaczenieJeśli nie pragniemy spodni z kieszeniami, to z pewnością pozostanie nam polecona specjalna kamizelka, która będzie posiadała wiele kieszeni, a która równocześnie jest tak skonstruowana, że idealnie będzie dolegała do naszego ciała.

Odzież militarna

Autor: USAG- Humphreys
Źródło: http://www.flickr.com

Wspaniałe w tym wszystkim jest również to, że możemy dobrać dobre obuwie, które będą nas chroniły przez uszkodzeniem kostki w razie wpadnięcia w dziurę, ochronią nas też przed kleszczami, ale równocześnie też zagwarantują nam dużo cichsze stąpanie po ziemi, dzięki czemu prościej będzie nam podejść zwierzynę, którą sobie upatrzyliśmy oraz którą pragniemy zdobyć.
Sama odzież to jednak nie wszystko
Im wspanialsza odzież tym większa pewność na to, iż nie zostaniemy dostrzeżeni i jednocześnie, iż będzie nam ciepło bez względu na to jak wiele godzin spędzimy w lesie. Nie mniej warto powiedzieć, iż nawet najlepsza nie dopomoże nam w polowaniu, jeśli nie będziemy w stanie utrzymać się od ciągłych konwersacji, lub jeśli okaże się, iż zapomnieliśmy wyciszyć telefon komórkowy, bo byliśmy tak pochłonięci wyprawą. Nie mniej szykując się na takie polowania wciąż trzeba być jak najlepiej do nich przyszykowanym, ponieważ tylko wtedy mamy szanse posiadać świadomość, iż wszystko pójdzie po naszej myśli.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*