Skip to content

Brakuje Ci pieniędzy? Pożycz przez Internet

A wszystko obraca się wokół finansów, powiedziałeś nie jeden raz w życiu. W jakich to było momentach? A na przykład, w momencie, gdy dochodziło do pewnej afery, przetasowania na scenie politycznej, przejęcia jakiejś dużej firmy… A w realnym, codziennym życiu, gdy brakło ci pieniędzy i byłeś zmuszony zadłużać się, a to pragnąłeś czegoś i brakowało ci trochę do transakcji…

pieniądze
Autor: Vsevolod Knyazev
Źródło: http://www.flickr.com
wiele jest tego typu przypadków, w sumie mają miejsce przez całe życie, ponieważ pieniądz zawiaduje wszystkim i nie ma na to rady.

Nawet bezdomni, którzy niby nie dbają o finanse (więcej dowiesz się na tej stronie), chodzą w łachmanach, nie myślą o nowych ubraniach czy innych dodatkach, to jednakowoż potrzebują kasy. Czy to na alkohol czy po zwykle coś do przegryzienia. Jeśli nie mają oszczędności mogą pójść pogrzebać w śmietniku, lecz każdy z nich preferuje bardziej mieć parę drobniaków w ręce, żeby kupić potrzebną rzecz.

Pieniądze w złej sytuacji finansowej
Autor: eFile.com
Źródło: http://www.flickr.com

Podobnie jest z nami, chociaż nie mamy tych bolączek. posiadamy dom – odnośnik do strony -, auto, kochającą familię, udajemy się na urlop, jesteśmy w pewien sposób ludźmi którymi się udało. bynajmniej tak się wszystkim wydaje, bo gdzieś w środku czujemy, iż mogłoby być korzystniej. Że zawsze brakuje tych kilku groszy, właśnie wtedy, gdy ich najmocniej potrzebujemy. Niby można wybrać się do banku i pożyczyć, lecz tam różne formalności, pytania, wypełnianie druczków, zachęcanie do pozostałych ofert na jakie nie mamy chęci. No przecież my chcemy jedynie pieniędzy, po co te całe ceremonie!

tak samo możesz zwrócić się z prośbą o kredyt kolegę albo kogoś z rodziny. lecz, w zależności od korelacji rodzinnych, ta prośba może skończyć się jak w banku. zapytania, domniemania, dyskusje o stanie finansowym, a jeszcze później wieść pójdzie w świat, rodzina się zmartwi, koledzy będą plotkować. Po co?

Najlepszym w tego typu momencie rozwiązaniem są pożyczki przez Internet, czyli, chwilówki online . Choć dla wielu tego typu nazwa brzmi niepokojąco, lichwiarsko, to jednak rynek się zmienia i obecnie jest tak duża konkurencja, że firmy miast stawiać ciężkie warunki toczą boje o każdego klienta. wiadomo, nie otrzymamy w tym systemie fortuny, ale zdołamy uzbierać brakujące finanse. Pożyczki zaczynają się już od 100 zł, zazwyczaj osiągając kwotę maksymalną 2500 – 3000 zł. W niektórych firmach zdarzają się wyższe.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*