Skip to content

Co zrobiłem, że moja mała córka jest naprawdę zadowolona?

Jednym z najważniejszych zadań rodziców jest zapewnienie swojemu dziecku radosnego życia. Naturalnie zbyt wielkie rozpieszczanie pociechy nie jest lubiane przez wszelkiej maści psychologów – nie są bez racji, lecz tak czy siak dzieci muszą być szczęśliwe! I dlatego ostatnio wysłałem małżonkę oraz córkę do teściów i przeprowadziłem porządny remont!

fragment dziecięcej sypialnii
Autor: TownePost Network
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim starałem się skupić na pokoju dziecięcym, choć także zmieniłem wygląd łazienki – tak naprawdę córa spędza sporo czasu w łazience, więc to też było przede wszystkim zrobione z myślą o niej. Zatem na samym początku oglądałem się trochę za planami łazienek. Myślałem, że znajdę te projekty łazienek, które są na swój sposób nowoczesne, lecz przy tym ładne. Nie myliłem się! Prawda jest taka, iż odnalazłem tak dużo projektów łazienek, że tak jakby miałem jeden wielki mętlik w głowie. Jednakże podjąłem raczej odpowiedni wybór.

Urządzenie łazienki było raczej proste, szczególnie, że kiedyś byłem zatrudniony w firmie, która specjalizowała się w remontach łazienek. Cóż, w sumie nie przychodzi mi teraz nic interesującego do dodania – czyli najzwyczajniej w świecie zrobiłem mały remont i kropka. Szczególnie jestem usatysfakcjonowany z zastosowanego oświetlenia. Dzięki właśnie oświetleniu pobyt w łazience jest jeszcze przyjemniejszy. Nie tylko ja mam takowe odczucia dot. łazienki. Możesz mi wierzyć, szanowny czytelniku!

Chciałbym jednakże napisać więcej o pokoiku dziecięcym. Urozmaić pokój dekoracjami! Zwróciłem własną uwagę w największej mierze na kolorystykę. I chociaż róż nie jest moim ulubionym kolorem, to jakby nie patrzeć musiałem słuchać się decyzji córki, która nie odbiega normą od własnych przyjaciółek, a więc przepada za różowymi barwami.

Cóż, o gustach się nie dyskutuje – mam nadzieję, że za jakiś czas odmieni własne preferencje. Starałem się także o to, aby pokój dziecięcy cechował się odpowiednim bezpieczeństwem – w żadnym razie nie można zapominać o tym!

Wiele potrafię zrozumieć, lecz w żadnym razie nie zdzierżę tego, iż są rodzice, którzy nie wnikają zbytnio w bezpieczeństwo dzieciaków. A potem słychać tyle o różnego rodzaju wypadkach z udziałem najmłodszych. Zatem jakoś tak krótko podsumowując kwestie dot. remontowania pokoju dziecięcego – trzeba zwrócić większą uwagę na autentycznie każdy szczegół, zadbać o to by dziecko było usatysfakcjonowane, ale należałoby też zwracać baczniejszą uwagę na te kwestie, w które dzieci raczej nie wnikają. Czyli chodzi tutaj o bezpieczeństwo.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*